2023 ÖGG sonuçları açıklandı mı? Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları

Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavı, 24 Haziran tarihinde düzenlendi ve sınava katılan adaylar sonuçları heyecanla bekliyor. Bu çerçevede '2023 ÖGG sonuçları açıklandı mı?' veya 'ÖGG sonuçları sorgulama nasıl yapılır?' gibi başlıklar araştırılıyor. Peki 2023 ÖGG sonuçları açıklandı mı? ÖGG sınav sonuçları sorgulama nasıl yapılır? İşte 2023 Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları hakkında merak edilenler...

Özel güvenlik adayları, 24 Haziran tarihinde girdikleri ÖGG sınav sonuçlarını sorgulamaya başladı. Peki 2023 ÖGG sonuçları açıklandı mı? ÖGG sınav sonuçları sorgulama nasıl yapılır? İşte 2023 Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları hakkında merak edilenler...

2023 ÖGG sonuçları açıklandı mı? Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları

2023 ÖGG sonuçları açıklandı mı?

Özel Güvenlik 103. Temel Eğitim ve 79. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçları 18 Temmuz Salı günü açıklanacak. Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar, T.C. kimlik numaraları ile sonuç sorgulama ekranından sonuçlarını öğrenebilecekler.

Özel Güvenlik Görevlisi Sınav Sonuçları Sorgulama Nasıl Yapılır?

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından yapılan duyuruya göre, ÖGG sınav sonuçları 18 Temmuz 2023 tarihinde resmi internet sitesi www.egm.gov.tr üzerinden ilan edilecek. Sonuçları öğrenmek için adayların T.C. kimlik numaraları ile sorgulama yapmaları gerekecek.

 ÖGG sınav sonuçlarını öğrenmek için adaylar, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesi "www.egm.gov.tr/ozelguvenlik" adresine girmelidir. Ardından, "Temel Eğitim Sınav Sonucu" sayfasına yönlendirilerek T.C. kimlik numaralarını girerek bireysel sonuçlarını görüntüleyebilecekler.

ÖGG Sınav Takvimi

25/06-12/07/2023: Uygulamalı atış sınavının yapılacağı tarih aralığıdır.

04/07/2023: Sınav sorularının ve cevap anahtarlarının yayınlanması planlanan tarihtir.

05-07/07/2023: Adayların yazılı sınav sorularına itiraz etme ve itiraz ücretini yatıracağı tarih aralığıdır.

12/07/2023: Yazılı sınav sorularına itiraz sonuçlarının açıklanacağı tarihtir.

Özel Güvenlik Görevlisi 103. Temel Eğitim ve 79. Yenileme Eğitimi Sınav sonuçları, 18 Temmuz Salı günü Emniyet Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden açıklanacak. Adaylar, T.C. kimlik numaralarını kullanarak sınav sonuçlarını öğrenebilecekler. Adayların sonuçlarına göre, özel güvenlik görevlisi olma yolunda bir adım daha atmaları veya yeniden eğitim alma gereksinimi olabilir. bu yazıyı haberleştirerek adaylara sonuçları açıklayan resmi kaynağa yönlendirmek önemlidir.

2023 ÖGG sonuçları açıklandı mı? Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları ile ilgili etiketler Özel güvenlik Sınav
GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.