2019 Hotmail oturum aç, Outlook giriş yap!

Hotmail oturum aç! 1995 yılında kurulan Hotmail hayatımıza giren tarayıcı üzerinden kullanılabilinen ilk e-posta programı oldu. Kurulduğu günden bu yana milyonlarca kullanıcısına hizmet sunan Hotmail'e giriş yapmak için her gün vatandaşlar interneti kullanıyor. Hotmail oturum aç, Sign in, giriş yap, Outlook oturum aç gibi aramalar yaparak ulaşılabilen Hotmail oturum açma hizmetine kolay ulaşım linkini sizler için haberimize ekledik. Hotmail oturum aç! Detaylar haberimizde....

Hotmail oturum aç! Kurucuları Sabeer Bhatia ile Jack Smith tarafından oluşturulan ve HTML harflerini çağrıştırdığı için Hotmail ismini verdikleri, orjinal ismi de HoTMaiL olan siteye her gün milyonlarca kullanıcı ulaşmaya ve e-postalarına giriş yapmaya çalışıyor. Hotmail oturum aç! Sign In! Outlook oturum aç! Giriş yap! Hotmail'e nasıl giriş yapıp oturum açabileceğinizin detayları ve ulaşım linki haberimizde yer alıyor...

2019 Hotmail oturum aç, Outlook giriş yap!

HOTMAİL OTURUM AÇMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Hotmail giriş yapmak oldukça kolaydır. Sizlere sunduğumuz yukarıdaki bağlantı üzerinden rahatlıkla Hotmail’e giriş yapabilir ve maillerinize ulaşabilirsiniz. İşte Hotmail giriş ve oturum açma ayarları…

HOTMAİL HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak gerekli boş alanları doldurarak Hotmail'e kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2019 Hotmail oturum aç, Outlook giriş yap! - Resim : 2

2019 Hotmail oturum aç, Outlook giriş yap! - Resim : 3

HOTMAİL OTURUM AÇ, SIGN IN!

Hotmail (eski adıyla Windows Live Hotmail), Microsoft'un internet kullanıcılarına sunduğu ücretsiz e-posta sağlayıcısı. İnternet tarayıcıları üzerinden kullanılabilmekte olan hotmail'in nispeten kolay bir arayüzü vardır. Çalışmalar tamamlandıktan sonra MSN Hotmail'in yeni sürümü Windows Live Hotmail olarak değiştirildi. 2013 yılında Microsoft'un Hotmail üzerine kurduğu Outlook.com ile birleştirilmiştir.

Tarihçe
Hotmail, 1995 yılında Sabeer Bhatia ve Jack Smith tarafından kuruldu. O dönemde tarayıcı üzerinden kullanılabilinen ilk e-posta programı olan Hotmail 4 Temmuz 1996 tarihinde tamamen kullanılabilir hale gelmiştir. Hotmail ismi Jack ve Sabeer yeni servislerine isim bulmaya çalıştıkları sırada HTML harflerini çağrıştırdığı için seçilmiştir. Nitekim servisin orijinal ismi HoTMaiL'dir.

Aralık 1997'de 8,5 milyon kullanıcıya sahip olan Hotmail, 400 milyon Amerikan Dolarına Microsoft'a satıldı ve MSN şemsiyesine alındı. İki yıl sonra, Şubat 1999'da Hotmail 30.5 milyon üyeye ve 17 farklı dil desteğine sahipti. 2007'de MSN Hotmail adı altında hizmet veren servis adı Windows Live Hotmail olarak değiştirildi. Windows Live Hotmail Microsoft'un Windows Live Grubu tarafından yaklaşık 3 yıldır Windows Live Mail adı altında geliştiriliyor ve deneme sürümü olarak seçilmiş kişilerce kullanılabiliyordu. Windows Live Hotmail, MSN Hotmail'e göre çok daha güvenli, sade ve kullanışlıdır. Son güncellemeler ile birlikte Windows Live Hotmail 5GB Ücretsiz E-Posta kapasitesi sunuyor, Plus seçeneği ise 10GB.

Hotmail, gerçekte FreeBSD işletim sistemi üzerinde çalışmaktaydı. Yazılımın Windows'a uyarlanmasının zorluğundan dolayı bugün halen FreeBSD üzerinde çalıştığı iddia edilir.

Hizmet
Hotmail, şu anda 5 GB depolama alanı sunmaktadır. Kısa zaman önceye kadar oldukça sınırlı olan(10MB) bu alanın arttırlmasında GMail ve Yahoo Mail'in kapasitelerini arttırmalarının etkisi vardır. Hotmail, POP3 desteği barındırır, böylece Microsoft Outlook ve Mozilla Thunderbird gibi programlarla hotmail hesapları yönetilebilir. Hotmail, özellikle Microsoft'un diğer yazılımları ile tam uyumludur. MSN Hotmail, üç ayrı pakete sahiptir

MSN Hotmail ücretsiz sürüm. 5 GB depolama alanı.
MSN Hotmail Plus yılda 19.95 USD, 10GB depolama alanı
Microsoft Office Outlook Live yılda 49.95 USD. Microsoft Office ile beraber gelmektedir.

Outlook.com ile birleştirilişi
Microsoft'un 2012 yılında Hotmail temeli üzerine kurduğu e-posta sağlayıcısı Outlook.com kurulmuştur. Bir süre sonra Hotmail'e kullanıcılar girince Outlook açılmaya başlanmıştır. 2013 Yılında tam olarak Outlook.com ile birleştirilmiştir.

OUTLOOK'A GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

OUTLOOK OTURUM AÇ, GİRİŞ YAP!

Outlook.com, (daha önce bilinen adıyla Windows Live Hotmail-, MSN Hotmail ve Hotmail) Microsoft tarafından 31 Temmuz 2012 tarihinde yeniden açılan bir e-posta servisi, Web tabanlı bir web postası, kişiler, görevler ve takvimleme servisleridir. Kullanıcılar OneDrive ile 15 GB ücretsiz depolama hakkına sahiptir. Windows 8 metro arayüzü ile paralel olarak geliştirilen Outlook.com metro arayüzünü kullanmaktadır.Microsoft 18 Şubat 2013 itibarıyla servisin 420 milyon kullanıcıya ulaştığını duyurmuştur. Hotmail ile 2013 yılında birleştirmiştir.


Outlook com kaydolma
1996 yılında Mountain View, California'da Sabeer Bhatia ve Jack Smith tarafından Hotmail (HoTMaiL olarak stilize edildi) olarak kuruldu ve merkezi Sunnyvale, Kaliforniya'da bulundu. Microsoft, 1997'de Hotmail'i 400 milyon dolar karşılığında satın aldı ve daha sonra Windows Live ürün grubunun bir parçası olarak (Windows Live Hotmail gibi yeniden adlandırıldı) MSN Hotmail olarak başlattı. Microsoft Ekim 2011'de 36 dilde Hotmail'in son sürümünü yayımladı. Bunun yerine Outlook.com 2013'te getirildi. Outlook.com, Outlook'un arayüzünü taklit ederek Microsoft'un Metroni izlemektedir. Ayrıca, sınırsız depolama, bir takvim, rehber yönetimi, Ajax ve OneDrive, Office Online ve Skype ile yakın entegrasyon özellikleri içerir. Mayıs 2015'te Microsoft'un Outlook Ekibi, Preview.com'daki ilk güncellemeyi Outlook.com'un planlanan bir yükseltmesinde "yeni bir Office 365 tabanlı altyapıya" duyurdu. Microsoft, bu önizleme aşamasını Şubat 2016'da, yeni sürümü Kuzey Amerika'dan başlayarak kullanıcıların hesaplarına sunmaya başladı. 2015 itibarıyla Outlook.com'un 400 milyon aktif kullanıcısı vardır.


Outlook mesajları
Tarihi
Hotmail

Hotmail görüntüsü
Ana madde: Hotmail
Hotmail servisi Sabeer Bhatia ve Jack Smith tarafından kuruldu ve Four11 RocketMail'le birlikte (daha sonra Yahoo! Mail) İnternet'te ilk web posta servislerinden biriydi. Ticari olarak 1996'da internet servis sağlayıcısı tabanlı e-postalardan "özgürlük" ve bir kullanıcının gelen kutusuna dünyadaki herhangi bir yerden erişme imkanı veren 4 Temmuz 1996'da piyasaya sunuldu. "Hotmail" ismi, "posta" ile biten birçok olasılıktan seçildi, çünkü HTML'yi, web sayfalarını oluşturmak için kullanılan biçimlendirme dili harfleri içeriyordu. Ücretsiz depolama için limit 2 MB idi. Hotmail başlangıçta risk sermayesi şirketi Draper Fisher Jurvetson tarafından desteklendi. Aralık 1997'ye göre, 8.5 milyondan fazla aboneyi bildirdi. Hotmail başlangıçta posta hizmetleri için Solaris ve web hizmetleri için FreeBSD üzerinde Apache HTTP Sunucusu'nu kısmen Microsoft ürünlerine dönüştürmeden önce UNIX için Windows Hizmetleri geçiş yolunda kullanıyordu.

MSN Hotmail
Hotmail, Aralık 1997'de 400 milyon dolar karşılığında Microsoft'a satıldı ve MSN hizmet grubuna katıldı. Hotmail, dünyadaki farklı pazarlara göre yerelleştirmede hızla popülerlik kazandı ve Şubat 1999'da 30 milyondan fazla aktif üyeyle birlikte dünyanın en büyük web posta hizmeti haline geldi. Hotmail başlangıçta FreeBSD ve Solaris işletim sistemlerinin bir karışımını kullanıyordu. Hotmail'i Windows 2000'e taşımak için bir proje başlatıldı. Haziran 2001'de Microsoft bu işlemin tamamlandığını iddia etti. Birkaç gün sonra geri çekildiler ve Hotmail sisteminin DNS işlevlerinin FreeBSD'ye hala bağımlı olduğunu itiraf ettiler. 2002'de Hotmail altyapısını UNIX sunucularında yürüttü, ancak yalnızca ön uç Windows 2000'e dönüştürüldü. Daha sonraki gelişmeler, Microsoft'un web kimlik doğrulama şeması, Microsoft Passport (şimdi Microsoft Account) ve Microsoft'un anında mesajlaşma ve sosyal ağ programları, MSN Messenger ve MSN Spaces (şimdi Windows Live Messenger ve Windows Live Spaces) ile entegrasyonunu sağladı.

Güvenlik sorunları
1999'da hackerler, Hotmail'de herhangi birinin Hotmail hesabına 'eh' şifresi kullanarak giriş yapmasına izin veren bir güvenlik açığı ortaya çıkardı. 2001'de Hotmail servisi, bilgisayar korsanları tarafından yeniden ele geçirildi ve bilgisayar korsanları herhangi birinin Hotmail hesabına giriş yapabileceğini keşfettiler. Ardından ikinci hesabın kullanıcı adı ve geçerli bir mesaj numarasıyla bir URL hazırlayarak diğer Hotmail hesaplarından mesajlar çekebileceklerini keşfettiler. Yama yapıldıktan sonra düzinelerce gazete ve yüzlerce web sitesi, onbinlerce hacker'ın Hotmail'de dolaşmasına izin veren basit açıklamalar yaptı. Kullanılabilir güvenlik açığı, milyonlarca hesabın, 7 Ağustos 2001 ve 31 Ağustos 2001 tarihleri arasında kurcalanmaya maruz kalmasına neden oldu.

Rekabet
2004 yılında Google, kendi posta hizmetini, Gmail'i duyurdu. Daha fazla depolama alanı, hız ve arayüz esnekliği sunan bu yeni rakip, webmail'teki yenilik dalgasını hızlandırdı. Ana endüstri ağırlıklar - Hotmail ve Yahoo! Mail - e-posta servislerinin yükseltilmiş sürümlerini daha hızlı, güvenli ve gelişmiş özelliklerle tanıttı.

Windows Live Hotmail
Microsoft'un yeni e-posta sistemi 1 Kasım 2005 tarihinde "Kahuna" kod adı altında ilan edildi ve birkaç bin testere beta sürümü çıktı. Beta sürümünü denemek isteyen diğer web posta meraklıları, erişim izni veren bir davetiye talep edebildi. Yeni hizmet sıfırdan inşa edildi ve "daha hızlı, daha basit ve daha güvenli" olma konusundaki üç ana konsepti vurguladı. Geliştirme süresince beta hizmetinin yeni versiyonları toplandı ve 2006 yılının sonuna kadar beta test cihazlarının sayısı milyonlara ulaştı.

Hotmail markası, Microsoft'un yeni posta sisteminin Windows Live Mail olarak ilan edileceği zaman aşamalı olarak çıkarıldı. Ancak geliştiriciler, beta test görevlileri isim değişikliği ile karıştırıldıktan ve zaten tanınmış Hotmail adını tercih ettikten ve Windows Live Hotmail'e karar verdikten kısa süre önce geriye gitti. Bir süre beta testinden sonra, 9 Kasım 2006'da Hollanda'daki yeni ve mevcut kullanıcılara pilot bir pazar olarak resmi olarak serbest bırakıldı. Beta sürümünün geliştirilmesi Nisan 2007'de tamamlandı, Windows Live Hotmail, dünya çapındaki 260 milyon MSN Hotmail hesabı yeni sisteme erişim kazandığından, 7 Mayıs 2007'de yeni kayıtlara çıktı. Eski MSN Hotmail arayüzüne yalnızca Windows Live Hotmail çıkış tarihinden önce kaydolan ve yeni hizmete güncelleme seçeneğini seçmemiş kullanıcılar erişebilirdi. Mevcut tüm kullanıcıların kullanıma sunulması Ekim 2007'de tamamlandı.

2008'de hizmetin hızını artırmaya, depolama alanını artırmaya, daha iyi kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik özelliklerine odaklanarak güncelleneceği ve oturum açma ve e-posta erişim hızlarının yüzde 70'e kadar daha hızlı olacağı açıklandı. Yeni sürümde Windows Live Hotmail'in klasik ve tam sürümleri birleştirildi. Kullanıcı geribildiriminin sonucu olarak Hotmail güncellendi; böylece okuma bölmesi kapalı olan kullanıcılar için kaydırma gerçekleşti. Ayrıca, Hotmail ekibinin reklamı sayfanın üstünden yana kaydırıp daha fazla tema ekleyerek, her sayfada mesaj sayısını artırması ve gelecekteki yayınlarda kullanıcıların gelen kutusundan anlık ileti gönderme yeteneğini ekleyeceği de bekleniyordu. Yükseltilen Windows Live Hotmail'in Firefox'u için desteği birkaç ay sürdü. 2009 yılına kadar, Google Chrome'a destek hala eksikti ve Chrome geliştiricilerinin Windows Live sitesine istekte bulunurken geçici olarak kullanıcı aracı yapan bir tarayıcı gönderdikleri ortaya çıkıyordu.

Güncellemenin bir parçası olarak Microsoft, Windows Live Messenger hizmetindeki kişilerle anında mesajlaşma için entegre bir yetenek de ekledi. Bu özellik, Ağustos 2004'te başlatılan ve eski "MSN Web Messenger" hizmetinin yerini alan, 2007'de "Windows Live Web Messenger" olarak başlayan bir projenin gerçekleştirilmesi oldu. Orijinal "Windows Live Web Messenger", bir "konuşma çalışma alanına" sekmeli sohbetlere sahipti, ancak Hotmail ile entegrasyonundan bu yana bu kaldırıldı. Orijinal "Windows Live Web Messenger", bir "konuşma çalışma alanına" ve sekmeli tarayıcı sohbetlere sahipti, ancak Hotmail ile entegrasyonundan bu yana bu kaldırıldı. Microsoft'un arama motoru Bing, 2009 yılında kullanıcıların Bing'den arama sonuçlarını e-postalara eklemesine olanak tanıyan bir "Hızlı Ekle" özelliği ile Hotmail'e entegre edildi. Bunlara resim, harita ve işletme girişi dahildir. Microsoft, 18 Mayıs 2010'da, Hotmail'in "fotoğrafları, Microsoft Office belgeleri ve ekleri için 1 tıklama filtreleri, etkin görünümler, gelen kutusu süpürme ve 10 GB alan gibi özellikler sunan" Wave 4 güncellemesini açıkladı. Ayrıca Microsoft'un Office Web Apps paketinin ücretsiz bir sürümü olan Windows Live SkyDrive ve Windows Live Office (Office Online) ile entegrasyonu da içeriyordu. Yeni sürüm, 15 Haziran 2010'da tüm Hotmail kullanıcılarına yavaş yavaş serbest bırakılmaya başlandı ve 3 Ağustos 2010'da tamamen yayımlandı. 30 Ağustos 2010'da tüm Hotmail kullanıcılarına Exchange ActiveSync desteği sağlandı. Kullanıcılara posta, kişi, takvim ve görevlerini protokolü destekleyen mobil cihazlarıyla senkronize etmesine olanak tanır. Tam oturumlu SSL'nin eklenmesi 9 Kasım 2010'da yayınlandı. Microsoft, 2011 boyunca Hotmail'e takma adlar ve hızlı iyileştirmeler gibi birkaç yeni özellik ekledi. Ekim 2011'de Microsoft, "yeniden keşfedilen Hotmail" i açtı ve Anında İşlemler, zamanlanmış Süpürme ve Kategoriler gibi pek çok yeni özellik ekledi. Ve bu güncellemeni 9 Kasım 2011'de tamamen yaymaya başladı. Bu güncelleme ayrıca, tüm hesaplarda varsayılan olarak SSL'yi etkin kıldı.

Outlook.com-a geçiş
Outlook.com, ilk kez beta sürümü halka açık hale getirildiğinde 31 Temmuz 2012'de tanıtıldı. Mevcut Hotmail müşterileri, Outlook.com'un önizleme sürümüne özgürce yükseltilebilir ve geri indirilebilir. Outlook.com, 18 Şubat 2013 tarihinde önizleme aşamasını bitirdi. Microsoft'a göre, yükseltme 3 Nisan 2013'te yapıldı; Kullanıcı mevcut Hotmail hesaplarını korudu ve bir @ outlook.com e-posta adresine sahip olma seçeneğine kavuştu.[26] Mayıs 2013'e gelindiğinde, Outlook.com'un 400 milyon aktif kullanıcısı vardı.

Yeni bir altyapıya geçiş
Mayıs 2015'te Microsoft, hizmetin bir Office 365 tabanlı altyapı olarak tarif edileceğini açıkladı. Bu, Haziran 2015'te, yeni takvim mizanpaj seçenekleri, "Clutter" adı verilen bir filtreleme hizmeti ve yeni tema tasarımları da dahil olmak üzere yeni özelliklerin önizlemesiyle giriş yoluyla izlendi. Microsoft ayrıca, PayPal ve Evernote gibi üçüncü parti sağlayıcıların hizmete eklentiler ekleme imkânını sundu. Ayrıca, uçuş önerileri ve e-postalardaki güncellemelerden, Office 365 abonelerinin hesaplarına ve Outlook.com kullanıcılarına sırasıyla Ocak ve Mart 2016'dan itibaren tanıtıltı. Yükseltme ile kullanıcılar artık Windows Live Mail 2012 istemcisini kullanamaz ve Outlook.com'u bir tarayıcı, Posta uygulaması veya Outlook istemcisi aracılığıyla görüntülemeleri önerilir. DeltaSync 30 Haziran 2016'dan itibaren kullanımdan kaldırılmış olmasına rağmen, Microsoft'un Windows Live Mail 2011 ve 2012 versiyonu, Hotmail e-posta hesaplarıyla, DeltaSync'in yerine IMAP'i (veya daha az etkili bir şekilde POP) kullanarak çalışmaya devam edecektir.

Özellikleri
Outlook.com diğer büyük web posta hizmetlerine benzer şekilde Ajax programlama tekniklerini kullanır ve Internet Explorer, Firefox, Safari ve Google Chrome'nin sonraki sürümlerini destekler. Bazı özelliklerine, fare kullanmadan sayfa çevresinde dolaşma yeteneği kazandıran klavye denetimleri, kullanıcı iletilerini "from: ebay" gibi yapılandırılmış sorgu sözdizimi dahilinde arama yeteneği, mesaj süzgeçleri, mesajların klasöre dayalı organizasyonu, oluştururken iletişim adreslerinin otomatik olarak tamamlanması, kişilerin gruplandırılması, CSV dosyaları olarak kişilerin içe aktarılması ve dışa aktarılması, zengin metin biçimlendirme, zengin metin imzaları, spam filtreleme ve virüs tarama, çoklu adres desteği ve farklı dil sürümleri dahildir. Artık mevcut olmayan bir özellik örneği, özel alan adları oluşturma olanağıdır.

Güvenlik ve gizlilik
Outlook.com, kullanıcının gizliliğine, özellikle Gmail'in gizlilik uygulamalarını hedeflemeye söz verdi. Outlook.com, reklam bilgileri için e-postaları veya ekleri taramaz ve kişisel konuşmalar tamamen reklamsızdır. Outlook.com, ileti aktarımında daha iyi güvenlik sağlamak için DMARC belirtimleri ve kullanıcının Outlook.com ile güvenliğini sağlamak için Genişletilmiş Doğrulama Sertifikası kullanır. 17 Nisan 2013'te Microsoft, Outlook.com'un uzantısı ile Microsoft hesaplarına iki adımlı doğrulama ekledi.


Outlook.com SkyDrive
Outlook ayrıca bir Microsoft hesabına oturum açarken bir kullanıcının şifresinin yerine tek kullanımlık bir kod kullanılmasına izin verir. Her kod yalnızca bir kez kullanılabilir, ancak birisi gerektiğinde istenebilir. Bir kullanıcı, kütüphane veya okul gibi ortak bir bilgisayarda tek kullanımlık bir kod kullanarak oturum açarsa, hesap bilgilerinin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Tek kullanımlık kod, giriş sırasında istendiğinde kullanıcıya gönderilir.

Aktif Görüntüleme
Outlook.com'un Aktif Görünümü, kullanıcıların e-posta mesajlarındaki içerikler ve işlevlerle doğrudan etkileşime girmelerini sağlar. Örneğin, herhangi bir fotoğraf ekini doğrudan Aktif Görüntüleme'yi kullanarak önizleyebilir. Buna ek olarak, Outlook.com, YouTube, Flickr, LinkedIn ve United States Postal Service gibi çeşitli web sitelerinden ve hizmetlerinden içeriğin ve işlevselliğin doğrudan e-posta iletisinde görülebilmesini sağlayan bir ortak platform sunmaktadır. Örneğin, kullanıcılar videoya bir bağlantı içeren bir e-posta aldığında, YouTube videolarını Outlook.com'da görüntüleyebilir. Diğer Aktif Görüntüleme özellikleri arasında, Birleşik Devletler Posta Hizmeti'nden gerçek zamanlı gönderim durumunun izlenmesi ve doğrudan LinkedIn veya diğer sosyal ağ sitelerinde e-posta iletisinden sosyal paylaşım eylemleri gerçekleştirilmesi yer alır.

Takvim

Outlook.com Takvimler
Outlook saat yönetimi web uygulaması, ilk olarak 14 Ocak 2008'de Windows Live Takvim olarak piyasaya çıktı ve 7 Haziran 2010'da "Wave 4" sürümüne güncellendi. Microsoft'un Metro tasarımıyla 2 Nisan 2013 tarihinden itibaren aşamalı olarak kullanıma sunuldu. Takvim, Windows Takvim gibi masaüstü takvim uygulamalarına benzer bir arayüze sahiptir ve kullanıcıların takvim kayıtlarını takvimlerine alması için iCalendar dosyalarını desteklemektedir. Kullanıcılara, sayfayı yeniden yüklemeden bir randevudan diğerine takvim etkinliklerini görüntülemesine, eklemesine ve sürükleyip bırakmasına olanak tanıyan ve günlük, haftalık, aylık ve gündem görüntüleme modlarına sahip Ajax teknolojisi kullanıyor. Ayrıca, kullanıcıların tamamlanması gereken görevlerini takip etmeleri için yapılacaklar listesi işlevi de vardır. Takvim etkinlikleri çevrimiçi olarak saklanır ve herhangi bir yerden izlenebilir. Birden fazla takvim oluşturulabilir ve paylaşılabilir, böylece her kullanıcı için farklı düzeylerde izin kullanılabilir.

Kişiler

Outlook.com Kişiler
Outlook'un kişi yönetimi hizmeti ilk olarak Windows Live Contacts ve daha önceleri Windows Live People olarak biliniyordu. Kullanıcılara, kişilerin profillerine ve bilgilerine erişerek farklı bilgi gruplarıyla farklı bilgi paylaşmalarını sağlar. İnsanlar bir adres defterinin yanı sıra Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ile de entegre hizmetler sunmaktadır. Hizmet, 2012 yılında mevcut adı ile yeniden adlandırıldı ve Outlook.com ile daha önce tanıtılan Metro tasarım diline dayanan yeni bir arayüz tanıtıldı. Kişiler gerçek zamanlı olarak otomatik olarak güncellenir ve hizmet, Profille içe aktarıldığında çoğaltılan kişi girişlerinin kaldırılmasına izin verir. Kullanıcılar ayrıca, iletişim ayrıntılarının hangi bölümlerinin başkaları tarafından görülebileceği konusunda sınırlar da verebilirler.

Office Online integrasyonu
Outlook.com, e-posta iletilerine eklenen Microsoft Word, Excel and PowerPoint belgelerinin görüntülenmesine ve düzenlenmesine izin vermek için Office Online ile bütünleşir. Kullanıcılar eklenen Office belgelerini web tarayıcısı içinde doğrudan açıp OneDrive'ye kaydedebilir. Buna ek olarak, kullanıcılar Outlook.com'u kullanarak bu belgeleri OneDrive'a yükleyerek 25 GB'a kadar Office belgelerini (her biri 50 MB'a kadar) gönderebilir ve bu belgeleri görüntüleme veya işbirliği için diğer kullanıcılarla paylaşabilir. Kullanıcılar ayrıca e-postaları OneNote'ye kaydedebilir

Skype integrasyonu
Outlook.com için Skype'nin bir önizleme sürümü, İngiltere'de 30 Nisan 2013'te kullanıma sunulmaya başlandı. Bu özellik, kullanıcıların Skype masaüstü istemcisini kullanmadan Outlook.com'da bir Skype video görüşmesi yapmalarını sağlar.

Tarama
Outlook.com, kullanıcıların büyük miktarda e-postaları gönderenin bilgisine dayalı olarak belirli klasörlere silmelerine veya taşımalarına olanak tanıyan bir "sanal süpürge" sunuyor. "Süpürme" gerçekleştirildikten sonra, kullanıcı, Outlook.com'u süpürme ayarlarını hatırlamak üzere yapılandırmayı ve gelecekteki tüm e-postalar için aynı hareket etmeyi veya silmek eylemlerini gerçekleştirmeyi seçebilir. Kullanıcılar, gönderenin veya alıcının bilgilerini, e-postanın konusunu veya e-postadaki ekleri temel alan özel mesaj kuralları da kurabilirler. Belirtilen gün sayısından daha eski iletileri silmek / taşımak veya yalnızca en son iletiyi bir gönderenden silmek için bir seçenek vardır.

Hızlı görünümler ve tek tıklamalı filtreler
Hızlı görünümler, kullanıcılara tüm e-postaları (tüm klasörler içinde) belge ekleri, fotoğraf ekleri, işaretli iletiler veya gönderim güncellemeleri ile filtrelemesine olanak tanır. Tek tıklamalı filtreler, e-posta mesajının okunub-okunmadığına, Kişiler servis listesinden, grup posta listelerinden veya bir sosyal ağ web sitesinden gelen kutuya (veya belirli bir klasöre) filtre uygulamasına olanak tanır. Kategoriler kolay erişim için hızlı görünüm altında görünür.

HOTMAİL OTURUM AÇ! GİRİŞ YAP! OUTLOOK OTURUM AÇ! SIGN İN!

2019 Hotmail oturum aç, Outlook giriş yap! ile ilgili etiketler 2019 Hotmail
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.