1-7 Haziran haftası gökyüzünde neler olacak?

1-7 Haziran haftası, Yay burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkisinde olacağız. İkili ilişkilerin gündemimizde olacağı bu günlerde, önemli bir başlangıç ya da bitiş yaşayabiliriz. SuperHaber Astroloji yazarı Mine Ayman, 1-7 Haziran haftası burç yorumunda Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını nelerin beklediğini anlattı...

1 Haziran Pazartesi haftasında gerçekleşecek Ay tutulmasının etkisinde olacağız. Önemli bir başlangıç ya da bitiş yaşayabiliriz. Bu hafta ikili ilişkiler gündemimizde olacak. Bu süreçte yeni anlaşmalar yapabiliriz.

3 Haziran Çarşamba, çok kararlı, hırslı ve tutkulu olabiliriz.

5 Haziran Cuma, Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Yay burcundaki tutulma en çok Yay, İkizler, Başak ve Balık burçlarını etkileyecek.

Mine Ayman'ın 1-7 Haziran haftası burç yorumunun tamamı SuperHaber YouTube kanalında yayında...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.