Yonca Evcimik'ten yıllar sonra gelen 'ahlaksız teklif' itirafı

Gökay Kalaycıoğlu'nun sunumuyla Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haher Bahane programına konuk olan Yonca Evcimik özel hayatı hakkında çok konuşulacak bir itirafta bulundu. Abone, Kendine Gel, Bandıra Bandıra şarkılarıyla 90'lı yıllara damga vuran Yonca Evcimik, kariyeri boyunca ahlâksız tekliflerle karşılaştığını söyledi.

59 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Yonca Evcimik, Haberler.com stüdyosunda Gökay Kalaycıoğlu'nun konuğu oldu. Kariyerinde ahlaksız tekliflerle de karşılaştığını söyleyen Evcimik, özel hayatına ilişkin pek çok açıklamada bulundu. ''Eski eşim, hayalini kurduğumuz ismi başkasından olan çocuğuna verdi'' diyen ünlü isim, kapısının aşka her zaman açık olduğunu belirtti.

Yonca Evcimik'ten yıllar sonra gelen 'ahlaksız teklif' itirafı

''TEKLİFLERİ KABUL ETMEDİĞİM İÇİN ENGELLENMEYE ÇALIŞTIM''

Kariyeri boyunca kimsenin desteğiyle bir yerlere gelmediğini söyleyen Evcimik, "Bu noktalara gelmem kolay olmadı. Kimseye taviz vermedim. Kimse 'şunda ben yardım ettim, destek oldum' diyemez. İnsanların bana bu tür teklifleri de oldu ama ben kabul etmedim. Her şeyi kendim yapmak istedim. Ahlaksız teklifler aldım. Ben ailemden ve duruşumdan asla ödün vermedim, vermem de. O yüzden de bu kadar rahatım. Teklifleri kabul etmediğim için engellenmeye çalıştım. Meyve veren ağaç taşlanır sonuçta. Bunlar dünyaya da oluyor, her sektörde var. Miden kaldırırsa kolay yoldan daha hızlı ilerlersin. Benim böyle bir düşüncem olmadı" dedi.

Yonca Evcimik'ten yıllar sonra gelen 'ahlaksız teklif' itirafı - Resim : 2

Aleyna Tilki'yi kendisine benzeten Yonca Evcimik, "Yıllar önce her şey normal karşılanırken şimdilerde her şey anormal görülüyor. Aleyna Tilki'nin tavrını ve dış görüşünü yıllar önceki bana benzetiyorum. Bir dönem ben neysem, Aleyna Tilki de şimdi o. Rol model olmak beni asla rahatsız etmiyor" ifadelerini kullandı.

 

Yonca Evcimik'ten yıllar sonra gelen 'ahlaksız teklif' itirafı ile ilgili etiketler Yonca Evcimik
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.