Müge Anlı ile Tatlı Sert'te kan donduran cinayet itirafı! ''Babaannem ile halam birini öldürüp kıyma makinesinde çektiler''

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran bir olay yaşandı. Güllü Çolak'ın kaybıyla birlikte dehşete düşüren bir cinayet itirafı geldi. Güllü'nün para için birliktelikler yaşadığını söyleyen yeğen Ahmet, birisinin parasını geri istemesi üzerine babaannesi, halası ve amcasının adamı kıyma makinesinde çektiklerini söyledi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran bir olay yaşandı. Güllü Çolak'ın kaybıyla birlikte dehşete düşüren bir cinayet itirafı geldi. Güllü'nün para için birliktelikler yaşadığını söyleyen yeğen Ahmet, birisinin parasını geri istemesi üzerine babaannesi, halası ve amcasının adamı kıyma makinesinde çektiklerini söyledi. 

İLİŞKİ YUMAĞI

Güllü'yü ararken bir sürü şey ortaya çıktı diyen Müge Anlı, ''Ben açıkçası hala daha Güllü'nün kimden kaç tane çocuğu var, arada kimlerle ne olmuş ben anlamadım yani. Sen de net olarak biliyor musun Mehmet bilmiyorum. Sen de dün heyecanlandın herhalde, çok anlatamadın da. Ama Güllü'nün bu kadar çok hani ondan bu çocuk bundan bu çocuk olması bize garip gelmişti. Güllü'nün bugün senden önceki eşi de buraya geldi Murat Bey. Aslında Murat hem Güllü'ye kızgın hem de sana kızgın çünkü sen de onun karısını kaçırmışsın" dedi.

Bunun üzerine Mehmet "Hayır abla ben kaçırmadım" deyince Anlı "Öyle diyor." dedi. Bunun üzerine Mehmet "Ben kaçırmadım ben annesinin evinden aldım" ifadelerini kullandı. Sonrasında stüdyoya Murat geldi.

YEĞEN AHMET'TEN CİNAYET İTİRAFI: HALAM, AMCAM VE BABAANNEM ADAM ÖLDÜRDÜ

Müge Anlı, "Ayrıca aramızda Ahmet var. Ahmet de Güllü Hanım'ın yeğeni. Benim anladığım kadarıyla Ahmet ya ben teşekkür ediyorum geldiğin için. Çünkü hep söylüyorum insanın bildiklerini saklaması doğru bir şey değildir. Yani bildiğini saklamak da suça iştiraktir aslında baktığınız zaman. Halan oluyormuş senin Güllü. Sen onun aslında evlilik vaadiyle dolandırma işi yaptığını iddia ediyorsun. Bugün stüdyomuzdasın. Ama arkadaşlarımıza bir şey daha anlatmışsın. Şimdi bu benden çıkmasın ondan çıkmasın demişsin ama..." ifadelerini kullandı.

Ahmet, "Ya bunu anlattıklarında zaten biz ergenlik çağındaydık hani biliyor musun. Güler geçerdik yani kardeşlerim falan da duydu. Birçok kişi duydu da bunu hani o zamanlar biz ergenlik çağındaydık, güler geçerdik yani bunların anlattığı şeylere.

Müge Anlı "Ben teşekkür ediyorum bunu dile getirdiğin için. Aferin sana. Halam Güllü, annesi Cennet ve halam Güllü'nün erkek kardeşi olan Durdu Amcam Kahramanmaraş'ta yine bir adama musallat oldular demişsin ki Mehmet sen de biliyormuşsun bunu. 7-8 yıl önce oldu bu olay. Adam çok zengindi çok paralarını yediler. Adam da işi uyanınca bunlara taktı, belalı bir adamdı. Hatta Durdu Amcam bu adamdan korktuğu için adını Taner olarak değiştirdi. Adamdan kurtulamayınca adamı eve konuşmak için çağırdılar ve evde öldürüp kıyma makinesinde çektiler. Cennet babaannem sürekli o adam ne pis kokmuştu diye anlatırdı demiş Ahmet." şeklinde Ahmet'in anlattıklarını anlattı. O sırada tüm stüdyo şoke oldu.

"NE PİS KOKMUŞTU ADAM"

Müge Anlı, "Şimdi kim bu adam bilmiyoruz tabii yani birileri de demek ki bir adamı Kahramanmaraş'ta kayıp olarak arıyor herhalde. Yani şimdi Ahmet de bunu söyleyince dedim ki böyle bir şey varsa biz bunu saklayamayız. Biz de suçlu olmuş oluruz yani böyle bir suç eğer evde konuşuluyorsa. Bir de ne pis kokmuştu diye anlatırlardı diye çocuk duymuş. Öldürüp kıyma makinesinde çektiler diyor." ifadelerini kullandı.

''ÜÇÜ PLAN YAPMIŞ, ADAMI ÖLDÜRÜP KIYMA MAKİNESİNDE ÇEKMİŞLER, ARDINDAN LAVABOYA AKITMIŞLAR''

Yayının devamında o iddiayla ilgili konuşan Ahmet, "Dedim ki senin dilinde sürekli böyle bir olay var, bunun tam detayı ne, ne oldu ki böyle bir şey yaptınız dedim. Dedi ki adamın parası vardı, bizim de parayı ihtiyacımız vardı. Ondan böyle böyle parayı aldık dedi. Paranın bir kısmını Taner amcam almış. Bir kısmını nenem almış. Bunlar zaten oldu bitti paracılar.

Ondan sonra bu da dedi ki adam sonradan Taner amcanı öldürecek oldu dedi. Peşine düşmüş amcamın. Ondan sonra zaten kimliğini falan değiştirmiş. İsmini değiştirdi işte, Durdu'ydu. Sonra detaylı bir şekilde anlattı. Dedi ki eve adamı ben çağırdım, bana amcan çağırttırdı, sonra evde tartışmaya başladık. Arbede yaşanmış evde adamla halamın arasında. Sonra halam adamı bıçaklamış. Öldürmüş. Bunu nasıl ederiz de ortadan kaldırırız diye üçü plan yapmışlar. Et makinesinde çekmişler. Lavaboya akıtmışlar adamı. Ortalığı da temizlemişler. Bunu bu şekilde detaylı olarak 2021'in sonuna doğru anlattı bana" şeklinde konuştu.

"SALÇA YAPTIĞI MAKİNESİNDE..."

Müge Anlı ise "Kemikleri ne olmuş?" diye sorunca Ahmet, "Hepsini çekmişler makinede" dedi. Bunun üzerine Anlı "Ee sizin var mıydı evde kıyma makinesi?" diye sordu. Ahmet "Bizim evde değil. O zaman kendisi Maraş'ta kalıyordu. Kendi kiralık evi vardı orada, orada olmuş. Kıyma makinesi vardı evinde. Salça falan yapardı kendisi." diye anlatınca Müge Anlı "Ayy" diyerek tepki gösterdi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te kan donduran cinayet itirafı! ''Babaannem ile halam birini öldürüp kıyma makinesinde çektiler'' ile ilgili etiketler Müge Anlı İle Tatlı Sert
GÜNÜN VİDEOSU

Alın size yeni bir haram... Fazlı Tonar adlı hocanın Amerikan tıraşı fetvası gündem oldu

Sosyal medyada yayınladığı videolarla ünlü olan Fazlı Tonar isimli hocanın Amerikan tıraşı fetvası gündem oldu.