Mesut Aksu kimdir ve nerelidir? Sen Türkülerini Söyle Mesut Aksu kaç yaşında?

Mesut Aksu kimdir? Mesut Aksu nereli ve kaç yaşında merak ediliyor. Sen Türkülerini Söyle TRT 1 yarışmacısı hakkında biyografisi araştırılıyor. İşte Mesut Aksu hakkında tüm detaylar...

TRT 1 ekranlarında boy gösteren "Sen Türkülerini Söyle" türkü yarışması her hafta Perşembe günü saat 20:00'de TRT 1'de ekranlara geliyor.

Mesut Aksu "Böyle Bağlar" adlı türküsünü seslendirdi ve jüriler tarafından büyük beğeni toplayan Aksu'nun bu performansı jüriler tarafından çok iyi bulundu. Sen Türkülerini Söyle'nin yeni haftasında jürinin gözü Mesut Aksu'nun üzerinde olacak.

Mesut Aksu kimdir diye merak edenler için kısaca açıklıyorum; Mesut Aksu aslen Ağrılıdır ve yarışma programına Ağrı'dan katılmıştır.

MESUT AKSU TÜRKÜLERİ

Mesut Aksu'nun Seslendirdiği Türküleri:

Horsan Dağları (Dinle)
Ezim Ezim Eziliyor (Dinle)
Böyle Bağlar (Dinle)
Yarim Senden Ayrılalı (Dinle)
Çoktan Beri Terk-i Vatan Olmuşum

Mesut Aksu kimdir ve nerelidir? Sen Türkülerini Söyle Mesut Aksu kaç yaşında? ile ilgili etiketler Sen Türkülerini Söyle TRT 1 Öykü Gürman
GÜNÜN VİDEOSU

İtalya Başbakanı Meloni'nin Erdoğan'a bakışları gündem oldu!

ABD'nin başkenti Washington'da düzenlenen NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde İtalya Başbakanı Giorgia Meloni'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bakışları gündem oldu. O anların ardından Meloni'nin Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a olan bakışlarındaki hoşnutsuzluk akıllara geldi.