Volkan Şen'den şampiyonluk fedakarlığı

İkinci devrede sergilediği performans ile parmak ısırtan Volkan Şen, pubis başlangıcı olmasına karşın şampiyonluk için fedakarlık yaparak oynuyor.

İkinci devrede coşan Volkan Şen, 5 gol 2 asistlik performansı ile Fenerbahçe’yi taşımakla kalmadı, sakatlığına rağmen oynaması ile de takdir kazandı. Pubis başlangıcı tespit edilen tecrübeli futbolcu, yoğun ağrı çekmesine rağmen şampiyonluk yolunda takımını yalnız bırakmıyor. Volkan, “Sakatlığım bana engel olsa da şampiyonluk istiyorum” dedi.

PEREIRA 11’İ BOZMAYACAK

Öte yandan Vitor Pereira, son 3 resmi maçta 11 gol atan kadrosunu kalan 4 mücadelede de sahaya sürecek. Samandıra’dan gelen bilgilere göre, özellikle Nani’nin forvet arkasında olduğu düzenden çok memnun olan Portekizli çalıştırıcı, Volkan Şen ve Alper Potuk kanatlarıyla yola devam edecek. Pereira, sakatlık ya da kart cezası olmadığı takdirde oyun içi planına da sadık kalacak.

Volkan Şen'den şampiyonluk fedakarlığı ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.