Vali bu sözlerle duyurdu: İlginç olaylar yaşanıyor

Antalya'da bir eve yapılan baskında 13 kişi kumar oynarken yakalandı. 13 kişiye kumar oynamaktan ve sosyal mesafeye uymamaktan toplamda 57 bin 200 TL ceza kesildi. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, bu baskını sosyal medya hesabından paylaşıp "İlginç olaylar yaşanıyor" ifadelerini kullandı.

Koronavirüs salgını sebebiyle 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmalarının yasaklandığı, kente giriş ve çıkışların kısıtlandığı, iş yeri çalışma saatlerinin yeniden düzenlendiği Antalya'da yaşanan temas ve sosyal mesafe kurallarının ihlalinin önü kesilmiyor.

Sorumsuz vatandaşların tüm çabalara rağmen yaptığı ihlaller kolluk kuvvetlerinin gece gündüz çalışmaları ile önlenmeye çalışılıyor. Kentte en son dün yaşanan olay Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nu da şaşırttı.

VALİ BİLE ŞAŞIRDI

Vali Karaloğlu, sosyal medya hesabından "İlginç olaylar yaşanıyor" başlığıyla jandarmanın Gazipaşa ilçesinde yaptığı son baskını paylaştı.

Vali Karaloğlu paylaşımında, "İlginç olaylar yaşanıyor. Gazipaşa ilçemizde bir konuta yapılan baskında 13 kişinin kumar oynadığını tespit eden jandarmamız kişi başı kumar oynamaktan 1250 TL, sosyal mesafeye uymamaktan 3150 TL ceza yazdı. İşin ciddiyetini anlamayanlar maalesef hala var" dedi.

Vali bu sözlerle duyurdu: İlginç olaylar yaşanıyor

Vali bu sözlerle duyurdu: İlginç olaylar yaşanıyor ile ilgili etiketler Antalya Vali kumar Koronavirüs Korona münir karaloğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.