Türkiye'nin haklılığı bir kez daha kanıtlandı: İsveç'te PKK'ya skandal para akışı! Bağış adı altında...

NATO adaylığına Türkiye'nin karşı çıktığı İsveç ve Finlandiya'nın PKK destekçiliği bir kez daha ispatlandı. İsveç'te terör örgütü PKK için dernekler üzerinden bağış adı altında toplanan paraların Kandil'e nasıl gönderildiği ifşa oldu. İşte skandal para trafiğinin detayları...

İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya girme isteklerine karşı çıkan Türkiye'nin haklılığı bir kez daha kanıtlandı. 

MEHMETÇİK'E KARŞI KULLANDIĞI SİLAH TEMİNİNE HARCANIYOR

İsveç'in başkenti Stockholm'deki PKK/ PYD terör örgütünün, İsveç bankalarında açılan kron hesaplarından gelen yardım ve bağışları, Irak ve Suriye'nin kuzeyinde Mehmetçik'e karşı kullandığı silah ve mühimmatın teminine harcadığı ortaya çıktı.

 

HEM ASKERİ HEM TIBBİ EKİPMAN DESTEĞİ

İsveç'in farklı şehirlerinde finansal destek için hesaplar açan örgüt, bir yandan Türkiye'nin hilafına her türlü terör faaliyetini desteklerken bir yandan da NATO'ya girmek isteyen İsveç'ten askeri mühimmat haricinde, tıbbi ekipman da dâhil her türlü malzeme desteği alıyor.

İsveç'te faaliyet gösteren banka hesabının PKK/PYD/YPG'nin ortak ana hesap olarak kullandığı banka numarası deşifre edildi.

 

DERNEKLER ÜZERİNDEN KANDİL'E PARA AKIŞI

Abdurrahman Şimşek, A Haber canlı yayınında yaptığı açıklamalarda, "İsveç'te dernekler üzerinden bağış adı altında Kandil'e para gönderiliyor. Bankgirot isimli banka üzerinden okul tadilatı, tıbbi yardım gibi başlıklarla PKK'ya para gönderiliyor." ifadelerine yer verdi.

 

AÇIK KAYNAKLARDA PKK'YA YARDIM İSTİYORLAR

Canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan gazeteci Abdurrahman Şimşek, "Bütün İsveç'te açık kaynaklarda PKK/PYD'ye yardım olarak istiyorlar. Açık hesap üzerinden paralar toplanıyor. Resmi yoldan soruşturduğun zaman bile bütün İsveç'te olan bilgiye ulaşabiliyorsun. Mobil ödeme ile direk Kandil'e ulaştırılıyor. Suriye'de Esad mağdurundan kaçmış çocukların fotoğraflarını kullanarak para toplanıyor. Bu hesap doğrudan PKK'nın hesabı." dedi.

 

Türkiye'nin haklılığı bir kez daha kanıtlandı: İsveç'te PKK'ya skandal para akışı! Bağış adı altında... ile ilgili etiketler PKK İsveç NATO Finlandiya terörist Para dernek bağış