Türkiye'de aşı olan bir vatandaş, Sinovac'a mektup yazıp 50 TL gönderdi!

Türkiye'de Sinovac aşısı olan Süleyman Yıldırım isimli bir vatandaş Çin merkezli Sinovac şirketine teşekkür mektubu yazarak aşı çalışmalarında kullanılması için 50 TL gönderdi.

Çin Komünist Partisi'nin (ÇKP) İngilizce yayını Global Times, Sinovac aşısı olan Süleyman Yıldırım isimli bir Türk vatandaşının Çinli Sinovac firmasının yöneticisi Helen Yang'a bir teşekkür mektubu gönderdiğini bildirdi.

İşte Süleyman Yıldırım'ın Sinovac'a gönderdiği mektup...

"Sevgili Helen Yang; insanların bu zor zamanlarında bilim insanları, doktorlar ve aşı geliştirmek için tüm çalışan bireylere sizin şahsınızda şükranlarımı sunarım. Ülkemizin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk'ün kartpostallarını kabul etmenizi ayrıca 50 Türk lirasını aşı çalışmalarında kullanmanızı temenni ederim. Saygılarımla."

Türkiye'de aşı olan bir vatandaş, Sinovac'a mektup yazıp 50 TL gönderdi!

 

 

Türkiye'de aşı olan bir vatandaş, Sinovac'a mektup yazıp 50 TL gönderdi! ile ilgili etiketler Mektup Çin sinovac 50 TL çinli aşı koronavirüs aşısı
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.