Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör hedeflerini vurduğu anların görüntüleri ortaya çıktı

PKK-YPG terör örgütünün Şanlıurfa’nın Birecik ilçesindeki hudut karakoluna düzenlediği saldırı sonrası Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör hedeflerini vurduğu anların görüntüleri ortaya çıktı. Cep telefonlarıyla çekilen görüntülerde hedeflerin bir bir imha edildiği görüldü.

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinin Suriye sınırında yer alan Çiçekalan Hudut Karakoluna dün sabah saatlerinde düzenlenen ve 2 askerin şehit olduğu hain saldırı sonrası Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) terör hedeflerini imha ettiği görüntüler ortaya çıktı. Cep telefonlarıyla çekilen görüntülerde hedeflerin bir bir imha edildiği görüldü.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör hedeflerini vurduğu anların görüntüleri ortaya çıktı

Birecik ilçesinde Çiçekalan Hudut Karakoluna PKK/YPG terör örgütü tarafından düzenlenen roketli saldırında Topçu Uzman Çavuş Uğurcan Cirnooğlu (29) ve Piyade Sözleşmeli Er Enes Gazi Özdemir (22) şehit düşerken 3 asker ise yaralanmıştı.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör hedeflerini vurduğu anların görüntüleri ortaya çıktı - Resim : 2

Türk Silahlı Kuvvetlerinin hain saldırıya ateş destek vasıtalarıyla anında karşılık vermesi sonucu 13 terörist etkisiz hale getirilmişti.

İHA

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör hedeflerini vurduğu anların görüntüleri ortaya çıktı ile ilgili etiketler Şanlıurfa TSK Türk Silahlı Kuvvetleri Birecik pkk ypg havan saldırısı hudut karakoluna saldırı Çiçekalan Hudut Karakolu

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.