Tepki çeken paylaşımın ardından özür diledi, görevinden ayrıldı! Patiswiss CEO'u Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu istifa etti

Sosyal medyada bir vatandaşın Patiswiss marka çikolataların küflendiğine dair fotoğraflar paylaşmasına alaycı bir üslup ve tehditkar bir tavırla cevap veren Patiswiss Yönetim Kurulu Başkanı Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu'na tepkiler çığ gibi büyümüştü. Tunaoğlu, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden ayrıldığını duyurarak özür diledi. İşte detaylar..

Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu, küflü çikolata paylaşımına verdiği yanıtın ardından, görevinden ayrıldığını duyurdu.

Tepki çeken paylaşımın ardından özür diledi, görevinden ayrıldı! Patiswiss CEO'u Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu istifa etti

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Tunaoğlu, "Samimi özrümün bir yansıması olarak bugün itibarıyla Yönetim Kurulu Başkanlığı görevimden ayrılıyorum" dedi.

"HATALI CEVABIN SAVUNMASI YOK"

Tunaoğlu şu ifadelerle istifasını açıkladı:

"Her şeyin önüne koyduğum tüketicilerimizden birini, hatalı bir cevapla üzdüm. Özellikle her geçen yıl kadın istihdamını artırmayı, iş hayatındaki eşitliğini savunmayı kendine misyon edinmiş biri olarak hemcinsime vermiş olduğum hatalı cevabın savunması olmayacağını elbette biliyorum. Bu yaptığımın çok yanlış bir davranış olduğunu kabul ediyor, yaşanan bu tatsız hadise nedeniyle başta kendisinden sonrasında da tüm tüketicilerimizden ve değerli kamuoyundan samimi bir şekilde özür diliyorum.

Samimi özrümün bir yansıması olarak bugün itibarıyla Yönetim Kurulu Başkanlığı görevimden ayrılıyorum.

Görev değişikliği yönetim kurulunun kararıyla hızlıca ilan edilecektir.”

Tepki çeken paylaşımın ardından özür diledi, görevinden ayrıldı! Patiswiss CEO'u Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu istifa etti - Resim : 2

 
Tepki çeken paylaşımın ardından özür diledi, görevinden ayrıldı! Patiswiss CEO'u Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu istifa etti ile ilgili etiketler ekonomi
GÜNÜN VİDEOSU

Ankara'da sağanak sonrası facia... Sel sularına kapılan 2 kardeş aracın altında sıkıştı!

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yağış sonrası sel sularına kapılan 2 kardeş aracın altına girdi. Çevredekilerin yardımıyla kurtarılan çocukların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.