Atatürk portresine perdeleme

Makam odasındaki Atatürk tablosunu pencerenin önüne yerleştiren Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ülkü Uslu gelen tepkiler üzerine açıklamada bulundu. Uslu, odasının küçük olduğu için tabloyu pencere önüne koyduğunu, art niyeti olmadığını belirtti.

Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ülkü Uslu’nun pencerenin önüne yerleştirdiği Atatürk tablosunun hemen üzerinde stor perde yer aldı.

Tartışma yaratan perdeli tablo konusunda Sözcü’den Ali Ekber Ertürk’ün sorularını yanıtlayan İl Müdürü Ülkü Uslu, “Makam odam küçük, pratik bir çözüm buldum” dedi.

Atatürk portresine perdeleme

"KİMİ ART NİYETLİ ÇEVRELERİN DÜŞÜNDÜĞÜ BİRİ DEĞİLİM BEN"

Uslu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Makam odası yeterince büyük değil. Makam masam da pencerenin önüne denk gelince, ben de Atatürk tablosunu boş pencere çerçevelerinden birine yerleştirmeyi uygun buldum. Hiçbir art niyetim, başka maksadım yoktur ve olamaz da. Kimi art niyetli çevrelerin düşündüğü biri değilim ben. Atatürk’ün üzerine neden perde çekeyim ki? Art niyetli olsam, WhatsApp’taki profil fotolarımda da aynı görüntüyü paylaşmam. Oralarda aynı Atatürklü görüntüm var.”

Atatürk portresine perdeleme ile ilgili etiketler Tekirdağ Atatürk tablo portre perde
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.