Tarım ve Orman Bakanlığı duyurdu: Çiftçilere 50 milyon 900 bin tarımsal destek ödemesi bugün yatırıldı...

Tarım ve Orman Bakanlığı çiftçilere müjdeyi verdi. 50,9 TL'lik tarımsal destek ödemeleri bugün yatırılmaya başladı. Tarım ve Orman Bakanlığınca 50 milyon 900 bin liralık tarımsal destekleme ödemesinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağı bildirildi.

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın sosyal medya platformu X'ten yapılan paylaşımında, tarımsal destek ödemelerine ilişkin bilgi verildi.

Paylaşımda, 50 milyon 900 bin liralık tarımsal destekleme ödemesinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağı belirtildi.

HANGİ DESTEKLER YATIRILACAK?

Ödemeler kapsamında kırsal kalkınma yatırım desteği olarak 13 milyon 838 bin 744 lira, sertifikalı fidan kullanım desteklenmesi kapsamında 24 milyon 877 bin 104 lira, hayvan gen kaynakları desteği olarak 11 milyon 770 bin 500 lira ve sertifikalı tohum kullanım desteği olarak 413 bin 652 lira ödeme yapılacağı bilgisi paylaşımda yer aldı.

 

Tarım ve Orman Bakanlığı duyurdu: Çiftçilere 50 milyon 900 bin tarımsal destek ödemesi bugün yatırıldı... ile ilgili etiketler Çiftçi Ödeme Tarım ve Orman Bakanlığı
GÜNÜN VİDEOSU

Alın size yeni bir haram... Fazlı Tonar adlı hocanın Amerikan tıraşı fetvası gündem oldu

Sosyal medyada yayınladığı videolarla ünlü olan Fazlı Tonar isimli hocanın Amerikan tıraşı fetvası gündem oldu.