Taksim'deki hain saldırının ardından Atiye de konserini iptal etti

Şarkıcı Atiye, Hayrabolu'nun düşman işgalinden Kurtuluşunun 100. yılı kapsamında düzenlenen etkinlikte sahne alacaktı. İstanbul İstiklal Caddesi'nde meydana gelen hain saldırının ardından Atiye'nin bugün vereceği konser iptal edildi.

Dün saat 16.20 sularında Taksim İstiklal Caddesi'nde meydana gelen bombalı saldırıda 6 vatandaşımız hayatını kaybetti ve 81 kişi de yaralandı. Hain saldırı sonrası, Atiye'nin Tekirdağ Hayrabolu'da bugün vermesi planlanan konseri iptal edildi.

İstanbul'un kalbi İstiklal Caddesi'nde 13 Kasım Pazar akşamı yaşanan terör saldırısının ardından ünlü isimler de tek tek konserlerini iptal etme kararı aldı. Koray Avcı'nın Şanlıurfa'da vereceği konserinin ardından Atiye'nin de Tekirdağ'da vereceği konser iptal edildi.


Hayrabolu'nun düşman işgalinden Kurtuluşunun 100. yılı kapsamında konser vermesi planlanan Atiye, konserin iptalini Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla duyurdu.


İşte Atiye'nin o paylaşımı:

atiye

Taksim'deki hain saldırının ardından Atiye de konserini iptal etti ile ilgili etiketler Atiye Tekirdağ Konser patlama Taksim İstiklal Caddesi