Survivor'dan elendi ve yeniden Kısmetse Olur'a katıldı! Eser West kimdir?

Survivor'dan elene ve yeniden Kısmetse Olur'a katılan Eser West kimdir? Eser West 2017 Survivor'da performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Eser West açık nedeniyle agrasif davranışlar sergilemeye başlayınca yarışmadan kendi isteği ile ayrıldı. Peki, Survivor'un ardından Kısmetse Olur'a katılan Eser West kimdir? İşte, detaylar...

Eser West kimdir? Survivor'dan elendi ve yeniden Kısmetse Olur'a katıldı. Survivor 2017'de gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çekerken West kendi isteği ile yarışmadan ayrıldı. Ilıcalı Eser West'ın adadan kendi isteğiyle ayrılmak istediğini söyledi. Ilıcalı, Eser'in adada yaptığı kavgaları ve açlığa karşı verdiği mücadeleyi anlattı. Yemek sorununun West için önemli bir problem haline geldiğini ifade eden Ilıcalı, yarışmacıların bu tarz durumlarda yaptıkları başvuruları değerlendirmenin ardından sonuca bağladıklarını dile getirdi. Peki, Survivor'un ardından Kısmetse Olur'a katılan Eser West kimdir? İşte, detaylar...

Eser West, Survivor 2017'den kendi isteğiyle ayrılmasından sonra adı yeniden Kısmetse Olur ile anılırken 20 Mart'taki yeni bölümün fragmanında süpriz açıklama geldi. Melis'in koşarak sarıldığı damat adayının West olduğu öne sürülürken geçtiğmiiz günlerde ada hayatından sıkılan yarışmacı kız arkadaşı Cansel Çördük ile ilişkileri hakkında açıklama yapmıştı. Bir süre önce kameraların önünde tartışan ikili son olarak takipçilerine merak edilen konuyu açıklamıştı. Öte yandan West'in yanı sıra programa katılan diğer kişinin de geçen yılın birincisi olan Cansel Çördük olduğu iddia edildi.

Eser_West

Bir süre önce Instagram hesabından Survivor'un tanıtım videolarını yayınlayan Acun Ilıcalı yeni sezonda ekranda olacak yarışmacılarla ilgili ilk bilgileri paylaştı. Gönüllüler takımı içerisinde yer alan Eser West ABD doğumlu bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldi. Cansel Çördük ile yaşadığı aşkla uzun süre gündemde kalan West, Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kısmetse Olur'da damat adayı olarak yarışmıştı.

ESER WEST KİMDİR?

Vücudunun büyük bir bölümünü dövme ile kaplayan Eser West, 1990 yılında New York’ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenlik olan Eser West ABD’den Türkiye’ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katılmıştı.

1.75 boyunda olan damat adayı 80 kilo ağırlığına sahipken yarışmada Cansel Çördük ile aşk yaşamıştı. Babası ABD’li olan West, yarışmanın ardından sevgilisi ile aşk yaşamaya devam ederken yeni aşk hayatı ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı.

La Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamlayan West bir süre önce Hande Yener’in klibinde yer almıştı.

Survivor'dan elendi ve yeniden Kısmetse Olur'a katıldı! Eser West kimdir? ile ilgili etiketler Survivor eser west kimdir Kısmetse Olur