Survivor macerası kısa süren Berdan Mardini 15 günde 6 kilo verdi

Büyük bir heyecanla gittiği Survivor'dan zorlu ada şartlarına dayanamadığı için ayrılan türkücü Berdan Mardini, Türkiye'ye geri döndü. Döner dönmez havalimanında verdiği röportajda 15 gün içinde 6 kilo verdiğini söyleyen Mardini, ''İki hafta daha kalsaydım birbirimizi yerdik'' ifadelerini kullandı.

Berdan Mardini'nin 'Survivor 2023' macerası sadece 15 gün sürdü. Dominik’te çekilen yarışmanın zorlu şartlarına dayanamayan ve yaşadığı rahatsızlık sonrası ayrılan Berdan Mardini önceki gün Türkiye’ye döndü.

Survivor macerası kısa süren Berdan Mardini 15 günde 6 kilo verdi

Ünlü türkücüyü havalimanında annesi ve çocukları karşıladı. Mardini'nin annesi ve çocuklarıyla ilk buluşması duygu dolu anlara sahne oldu. Gözyaşlarına hakim olamayan Mardini, “Evlatlarımdan, ailemden 15 gün bile olsa uzak kalmam beni en çok zorlayan şey oldu” dedi.

15 GÜNDE 6 KİLO VERDİ

Sakallı imajı ve zayıflamış haliyle dikkat çeken ünlü türkücü, “15 günlük süre zarfında 6 kilo verdim. Anamın yemeklerine hasret kaldım. Kokonat yemekten sürekli cırcır oldum. Ben size daha ne söyleyeyim arkadaşlar. Hep rivayettir dolaşır ya ‘Orada kesin arkadan Yemek veriyorlardır’ diye, o söyleyen arkadaşı yakalarsam öpeceğim. Survivor’da yemek verseler bana verirlerdi, birinin boğazını sıkacaktım artık. Bir 2 hafta daha kalsaydım birbirimizi yerdik orada artık” diyerek gülümsedi.

Berdan Mardini Survivor’a katılacağı belli olan ilk isimdi. Ünlüler takımında yarışan Berdan Mardini, son bölümde sağlık sorunu yaşadı. Ödül oyununda tansiyonu düşen Berdan Mardini, Dominik’teki zorlu şartlara sadece 2 hafta dayanabildi. Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı, Berdan Mardini’nin yarışmadan ayrıldığını şu sözlerle duyurdu: “Sevgili Berdan Mardini, Survivor’a devam edemeyecek. Kendisi bu şartları bu kadar zor beklemediğini, daha fazla devam etme şansı olmadığını bize iletti.”

Survivor macerası kısa süren Berdan Mardini 15 günde 6 kilo verdi - Resim : 3

Survivor macerası kısa süren Berdan Mardini 15 günde 6 kilo verdi - Resim : 4

 

Survivor macerası kısa süren Berdan Mardini 15 günde 6 kilo verdi ile ilgili etiketler Berdan Mardini Survivor Survivor 2023