Söz'e flaş transfer! Ünlü oyuncu artık 'Yüzbaşı Songül Yıldız'ı canlandıracak...

Yapımını TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi ‘Söz’ yeni sezonda da sürprizlere imza atmaya devam ediyor.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesinin anlatıldığı ‘Söz’ dizisinin oyuncu kadrosuna Ezgi Çelik dahil oldu.

gdgswdsdge

Heyecan dolu sahneleriyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran 'Söz' için kamera karşısına geçen Ezgi Çelik, 'Yüzbaşı SONGÜL YILDIZ' karakterine hayat verecek. eğitim subayı olan 'Yüzbaşı Songül', Türk kadınının asker olarak ne derece güçlü ve disiplinli olabileceğinin en önemli örneklerinden biri olurken, Özel Kuvvet Timi'ni de en zorlu şartlarda sınayacaktır.

eryetwt

Türkiye’de ilk kez Genelkurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen ‘Söz’ dizisi, heyecan ve merakla beklenen yeni sezon bölümleriyle eylül ayında star TV ekranlarında olacak.

Söz'e flaş transfer! Ünlü oyuncu artık 'Yüzbaşı Songül Yıldız'ı canlandıracak... ile ilgili etiketler Söz Transfer songül yıldız ezgi çelik yüzbaşı
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.