Shawn Mendes ile Camila Cabello ayrıldı mı?

Geçtiğimiz haftalarda ilişkilerinde sarsıntı yaşanması sonrasında terapiye gittiklerini belirten Shawn Mendes ile Camila Cabello çiftinden üzen haber geldi. Peki ama Shawn Mendes ile Camila Cabello çifti neden ayrıldı.

2 senedir büyük bir aşk yaşayan Shawn Mendes ile Camila Cabello çiftinden hayranlarını üzen bir haber geldi. Çift beklenmedik bir şekilde ilişkilerine son noktayı koydu.

Instagram hesaplarından ortak bir açıklama yapan Shawn Mendes-Camila Cabello çifti ayrıldıklarını resmen duyurdu. Çift paylaşımlarında, "Romantik ilişkimizi bitirmeye karar verdik ama insan olarak birbirimize olan sevgimiz her zamankinden daha güçlü." ifadelerine yer verdi.

Birbirlerinin her zaman en iyi arkadaşları olacaklarını söyleyen çiftin ilişkileri esnasında kendilerine gösterilen destek nedeniyle de sevenlerine teşekkür etmeyi ihmal etmedikleri gözlemlendi.

Shawn Mendes ile Camila Cabello ayrıldı mı?

Mendes son olarak 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Cabello'nun ayağını öpmüş "Çünkü seni seviyorum" notunu paylaşmış ve bu fotoğraf sosyal medyada viral olmuştu.

Shawn Mendes ile Camila Cabello ayrıldı mı? ile ilgili etiketler Shawn Mendes Camila Cabello
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.