Seren Serengil'den olay İbo Show yorumu! "Bunu yaptığınız zaman İbo'nun imparatorluğunu yıkıyorsunuz!"

Seren Serengil yine olay sözlerle gündemde. Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Serengil, Star TV'de yayınlanan İbo Show'a konuk olarak katılan sanatçıları sert bir dille eleştirdi.

Star TV'de her Cumartesi yayınlanan ve 9 yıl aradan sonra İbrahim Tatlıses'i ekrana döndüren İbo Show tam gaz devam ediyor. Bu Cumartesi programa konuk olarak katılan Nükhet Duru, Suzan Kardeş, Volkan Severcan ve Berkay İbo Show izleyicisine eğlenceli anlar yaşattı.

Ancak programda usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in eski performanslarının yayınlanması ve Tatlıses'in sürekli ağlatılmasına sert sözlerle çıkan isim Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Seren Serengil oldu.

Seren Serengil'den olay İbo Show yorumu! "Bunu yaptığınız zaman İbo'nun imparatorluğunu yıkıyorsunuz!"

Serengil, İbo Show'da yaşananlar için şu ifadeleri kullandı: Bu adamı ağlatarak impratorluğunu yıkıyorsunuz. Reytink için Tatlıses ismini haracayamassınız, diye konuştu.

Seren Serengil'den olay İbo Show yorumu! "Bunu yaptığınız zaman İbo'nun imparatorluğunu yıkıyorsunuz!" - Resim : 2

Bircan Bali de Volkan Sevencan'ın İbrahim Tatlıses'in önünde diz çökmesine 'Sanki ziyarete gitmiş tövbeye' yorumunda bulundu.

Seren Serengil'den olay İbo Show yorumu! "Bunu yaptığınız zaman İbo'nun imparatorluğunu yıkıyorsunuz!" ile ilgili etiketler Seren Serengil ibo show
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.