Serdar Gürler, Faroe Adaları - Türkiye maçı sonrası konuştu: Soyunma odası cenaze evi gibi

A Milli Takımımız, Uluslar Ligi C Grubu Grup 1'de son sınavında deplasmanda Faroe Adaları’na konuk oldu ve rakibine 2-1’lik skorla mağlup oldu. Milliler'in tek golünü atan Serdar Gürler maç sonunda, "İnanılmaz derecede üzgünüz. Bunun bahanesi yok. Soyunma odasında, cenaze evindeymiş gibi bir sessizlik var" dedi.

A Milli Takımımız, Uluslar Ligi C Grubu Grup 1'de son sınavında deplasmanda Faroe Adaları'na konuk oldu ve rakibine 2-1'lik skorla mağlup oldu.

MİLLİLER'İN TEK GOLÜNÜ ATAN SERDAR GÜRLER AÇIKLAMALARI:

"İnanılmaz derecede üzgünüz. Bunun bahanesi yok. Belki onlar kadar istemedik, mücadele etmedik... Futbolda mücadele edenler kazanıyor. Oynadığımız ilk 4 maçı çok güzel sonuçlarla tamamladık. Belki de onun rahatlığıyla geldik ama bu akşam için hiçbir bahane üretemeyiz. Soyunma odasında, cenaze evindeymiş gibi bir sessizlik var."

Serdar Gürler, Faroe Adaları - Türkiye maçı sonrası konuştu: Soyunma odası cenaze evi gibi ile ilgili etiketler Türkiye A milli futbol takımı faroe adaları uefa uluslar ligi Grup maçı serdar gürler
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.