Selçuk Tepeli’nin tepesi niye attı? Fox Haber’in 5 yıllık saltanatına ATV Haber son verdi

ATV ana haber son 1.5 ay içinde aldığı izlenme oranlarıyla dikkat çekiyor. Son 5 yıldır sert muhalif haberleriyle birinciliği kimseye kaptırmayan Fox Haberin saltanatına ATV Haber son verdi.

Yüksel Altıntaş’ın Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenmesinden sonra çıkışa geçen ATV Ana Haber,  bir kaç kez FOX Ana Haberi geride bıraktıktan sonra sürekli öne geçmeye başladı. Selçuk Tepeli’nin sınırları zorlayan agresif yorumları ve zamam zaman masayı dağıtan tavırlarının pek de işe yaramadığı görülmüş oldu. Cem Öğretir’in sakin sunumu da ATV Ana Haberin artısı olarak öne çıkmış oldu.

İktidarı destekleyen ATV Ana Haber muhalif olmadan da dengeli üslupla ve hayatın her alnından haberleri izleyiciye yansıtmakla lider olunabileceğini kanıtlamış oldu.

ÖNCE KALEM SONRA BARDAK FIRLATMIŞTI

FOX TV ana haber sunucusu Selçuk Tepeli, haber sunduğu sırada sinirlenerek önce kalem fırlatmış ardından masada duran bardağı kırmıştı.

İşte güncel reyting sonuçları

Selçuk Tepeli’nin tepesi niye attı? Fox Haber’in 5 yıllık saltanatına ATV Haber son verdi

Selçuk Tepeli’nin tepesi niye attı? Fox Haber’in 5 yıllık saltanatına ATV Haber son verdi - Resim : 2

Cuneyt özdemir de bugunku yayınında ATV Haberin yıllar sonra FOX haberin saltanatına son vermiş olmasına dikkat çeken ifadeler kullandı.

Selçuk Tepeli’nin tepesi niye attı? Fox Haber’in 5 yıllık saltanatına ATV Haber son verdi ile ilgili etiketler selçuk tepeli ATV Fox TV
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.