Samuray kılıcıyla Başak Cengiz'i katleden Can Göktuğ Boz'un fotoğrafı ortaya çıktı! İşte o cani...

Ataşehir'de Mimar Başak Cengiz'i sokak ortasında samuray kılıcıyla katleden Can Göktuğ Boz'un fotoğrafı ortaya çıktı. Ayrıca Boz'un Cengiz'i katlettikten sonra elinde samuray kılıcıyla binaya giriş anına ait ilk fotoğraflar da yayınlandı. Kamera kayıtlarına göre, cani Boz elindeki samuray kılıcıyla yarım saat sokaklarda dolaşmış.

İstanbul Ataşehir'de Mimar Başak Cengiz'i sokak ortasında canice samuray kılıcıyla katleden saldırgan Can Göktuğ Boz'un görüntüleri ortaya çıktı.

ELİNDE KILIÇLA YARIM SAAT SOKAKLARDA DOLAŞMIŞ

Öte yandan DHA'nın geçtiği haberde Boz'un dehşet sonrası elinde kılıçla binaya giriş anına ilişkin fotoğraflar ortaya çıktı. Güvenlik kamerası kayıtlarına göre, saldırgan elinde kılıçla yaklaşık yarım saat sokaklarda dolaştı.

Samuray kılıcıyla Başak Cengiz'i katleden Can Göktuğ Boz'un fotoğrafı ortaya çıktı! İşte o cani...

"EVİMDE ÇOK SAYIDA KESİCİ ALET VAR, İNTERNET VE AV BAYİLERİNDEN ALDIM"

Saldırgan ifadesinde evinde bulunan çok sayıda bıçak ve kılıç türü kesici aleti internet ve av bayilerinden aldığını, aldığı bıçakların ‘dandik’ olduğunu görünce iyi bıçak alana kadar bir çok kez bıçak aldığını söyledi. Cinayette kullandığı kılıcını ‘Kungfu kılıcı’ olarak adlandıran katil zanlısı Can Göktuğ Boz, internetten satın aldığı kılıcının sağlam olduğunu da vurguladı.

 

Samuray kılıcıyla Başak Cengiz'i katleden Can Göktuğ Boz'un fotoğrafı ortaya çıktı! İşte o cani... - Resim : 2

"CANIM SIKILDIĞI İÇİN CİNAYET İŞLEDİM"

Uyuşturucu ve unutkanlık nedeniyle de tedavi gördüğünü, bunların dışında herhangi bir hastalığı olmadığını öne süren Boz, cinayeti canı sıkıldığı için işlediğini de ifadesinde açıkladı. Olay günü spor yaptıktan sonra karamsarlık ve mutsuzluk hissettiğini ve kılıcını çantasına koyarak sokağa çıktığını anlatan katil zanlısı Can Göktuğ Boz, hayatında ilk kez gördüğü adını daha sonra polislerden öğrendiği genç kadına, sayısını bile hatırlamadığı kılıç darbeleriyle saldırdığını söyledi.

 

EVİNDE BULUNANLAR ŞOKE ETTİ

Katil zanlısının evinde bulunan silahlar polis tutanaklarına şöyle aktarıldı: 12 kasatura, 7 döner bıçağı, 3 bıçak, biri cinayet silahı olan samuray kılıcı toplam 4 kılıç, çakı, beyzbol sopası.

 

 

Samuray kılıcıyla Başak Cengiz'i katleden Can Göktuğ Boz'un fotoğrafı ortaya çıktı! İşte o cani... ile ilgili etiketler Ataşehir İstanbul Can Göktuğ Boz samuray kılıcı Başak Cengiz