Cem Uzan: "Meral Akşener'in eşi ve oğlu ile İmamoğlu arasında ticari ilişki var"

Cem Uzan'ın bir Youtube kanalında İYİ Parti lideri Meral Akşener ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik ortaya attığı iddialar siyaset kulislerini salladı.

Youtube programı yapan Oğuzhan Uğur'un konuğu olan Cem Uzan, uzaktan bağlantı ile bomba etkisi yaratacak açıklamalarda bulundu. 

Uzan'ın sık sık İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek vermesi ve övgü dolu sözleriyle bilinen İYİ Parti Lideri Meral Akşener'e yönelik iddiaları siyaset kulislerini salladı.

"KİMSE KİMSEDEN HESAP SORMUYOR"

Cem Uzan, Ekrem İmamoğlu ile Akşener'in eşi ve oğlu arasında ticari bir ilişki olduğunu dile getirdi. Bu çıkar düzeninde de Ekrem İmamoğlu ve Akşener'in siyasi kulislerde de birbirlerinin açığını vermediğini dile getiren Uzan, "Böyle bir sarmalın içinde kimse kimseye hesap sormuyor" ifadelerini kullandı. 

Cem Uzan: "Meral Akşener'in eşi ve oğlu ile İmamoğlu arasında ticari ilişki var" ile ilgili etiketler Cem Uzan Meral Akşener Ekrem İmamoğlu ticari babala tv ilişki

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.