Ozan Güven'e hapis şoku!

Sözcü'nün haberine göre, Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddia edilen ünlü oyuncu Ozan Güven hakkında yeni bir iddianame hazırlandı.

Ünlü oyuncu Ozan Güven, kısa bir süre önce kendisinden 17 yaş küçük olan sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığına yönelik iddialarla gündeme gelmişti.

YENİ İDDİANAME

Güven hakkında mahkeme tarafından hakaret, cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve kasten yaralama suçlarından yeni bir iddianame hazırlandı.

13 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla ünlü oyuncu Ozan Güven hakkında, ‘hakaret’, ‘cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’, ‘kasten nitelikli yaralama’ suçlarından 3 yıl 8 aydan 13,5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı. Güven hakkında yağma suçundan ise takipsizlik kararı verildi.

 

 

Ozan Güven'e hapis şoku! ile ilgili etiketler Ozan Güven kadına şiddet Şiddet Deniz Bulutsuz
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...