Otogarda korkunç olay! 'Birlikte kaçacaklardı' dedi, öz kardeşi ve eşine kurşun yağdırdı

Tokat'ta otogarda öz kardeşi ve eşinin birlikte kaçacaklarını öne süren Müslüm B. kurşun yağdırdı. Polis ekiplerinin yakaladığı Müslüm B. "Namusum için vurdum" dedi. Korkunç olayda yaralanan İlfer B. ve Sabri B. hastaneye kaldırıldı.

Müslüm B. (30) terminalde otobüsten inen 3 çocuk annesi eşi İlfer B. (26) ile kardeşi Sabri B.'ye (25) tabanca ile ateş açtı. Silahlı saldırgan olay yerinden kaçarken yaralılara sağlık ekipleri müdahale etti. Tokat Devlet Hastanesine kaldırılan kadının 3 yerinden, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edilen şahsın ise göğüs bölgesinden tek kurşunla yaralandığı öğrenildi. Sabri B.'nin hayati tehlikesi bulunduğu kaydedildi.

Otogarda korkunç olay! 'Birlikte kaçacaklardı' dedi, öz kardeşi ve eşine kurşun yağdırdı

“KARDEŞİMLE KAÇTI, NAMUSUM İÇİN VURDUM”

Öz kardeşi ile eşini vuran şahıs verilen eşkal doğrultusunda çalışma yapan polis ekipleri tarafından Behzat Caddesinde yakalandı. Yakalanan zanlı Asayiş Şube Müdürlüğünde ifadesi alındıktan sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye sevk edildi. Zanlı basın mensuplarının 'eşinizi neden vurdunuz?' şeklindeki sorusuna “Kardeşimle kaçtı, namusum için vurdum” diye cevap verdi.

Otogarda korkunç olay! 'Birlikte kaçacaklardı' dedi, öz kardeşi ve eşine kurşun yağdırdı - Resim : 2

Öte yandan İstanbul’da ikamet eden Müslüm B.'nin eşi ile kardeşinin Antalya’dan Tokat’a geleceği bilgisini alarak bir gün önceden kente geldiği öğrenildi. Terminalde bekleyen şahsın otobüsten inen kardeşi ile eşine kurşun yağdırdığı kaydedildi.

Otogarda korkunç olay! 'Birlikte kaçacaklardı' dedi, öz kardeşi ve eşine kurşun yağdırdı ile ilgili etiketler Tokat otogar silah müslüm b sabri b ilfer b