Orman Genel Müdürlüğü yeni iş imkanını duyurdu! 64 kişilik kadro için yer açıldı...

Orman Genel Müdürlüğü, taşra teşkilatında görevlendirmek üzere 64 geçici işçi alımı yapacak. İş başvuruları, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden 29 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek.

Orman Genel Müdürlüğü, saha personeli için 64 geçici iş pozisyonuna uygun adaylar arıyor. Bu bağlamda iş başvuru ayrıntıları ve detayları merak ediliyor. İşte ayrıntılar...

Orman Genel Müdürlüğü yeni iş imkanını duyurdu! 64 kişilik kadro için yer açıldı...

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK 64 İŞÇİ ARANIYOR

Orman Genel Müdürlüğü, Türkiye'nin orman varlığının korunması ve sürdürülebilir yönetimi için önemli bir kurumdur. Bu kapsamda, Orman Genel Müdürlüğü, taşra teşkilatında görevlendirmek üzere 64 geçici işçi alımı gerçekleştirecek. Bu alımlar, çeşitli kadrolarda yapılacak ve başvuru şartlarına uygun adaylar arasından belirlenecek.

Başvuruların Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden çevrim içi olarak 29 Nisan-3 Mayıs tarihlerinde yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruların ardından sözlü ve uygulamalı sınavlar yapılacak ve ilanlarda belirtilen kadro sayısının 4 katı kadar aday çağrılacak. Bu adaylar, noter huzurunda çekilecek kura sonucu belirlenecek.

Başvuru şartlarına ek olarak her pozisyon için özel şartlar da belirlenmiş durumda. Örneğin, garson, aşçı yardımcısı, pastacı gibi pozisyonlar için belirli eğitim seviyesi ve mesleki deneyim gereklilikleri bulunuyor. Adaylar, başvuracakları pozisyonun özel şartlarını da dikkate almalılar.

Başvuruların ardından sözlü ve uygulamalı sınavlar yapılacak. Adaylar, noter huzurunda çekilecek kuraya katılacaklar ve başvuru sonuçları bu kura sonucunda belirlenecek. Adaylara, işe alım süreci ile ilgili tüm bilgiler Orman Bölge Müdürlükleri resmi internet sitesinden duyurulacak.

Başvuruların kabul edilmesi için son tarih 3 Mayıs ve kura çekimi ise 13-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Başvurmak isteyen adayların belirlenen tarih aralıklarını dikkate alarak başvurularını yapmaları önem taşıyor.

İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Orman Genel Müdürlüğü yeni iş imkanını duyurdu! 64 kişilik kadro için yer açıldı... ile ilgili etiketler Tarım ve Orman Bakanlığı