Önce karısını öldürdü sonra kalan son kurşunu kendine sıktı! Bursa'da dehşet!

Bursa'nın Karacabey ilçesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan 35 yaşındaki Orcay Kuru, önce karısını ardından son kurşunla kendisini vurarak intihara teşebbüs etti. Silah seslerini duyan komşular ambulansa haber verirken, cani kocanın beyin ölümü gerçekleşti. Çiftin ikinci evlilikleri olduğu öğrenildi.

Bursa'nın Karacabey ilçesi Gazi Mahallesi'nde saat 01.30 sıralarında meydana gelen olayda, özel bir bankada güvenlik görevlisi olarak çalışan Orcay ve Gözde Korku bir anda tartışmaya başladı.

KOMŞULARI SİLAH SESİNİ DUYUNCA EVE KOŞTU

Tartışma sonucunda cinnet geçiren 35 yaşındaki Orcay Korku, evlerinde önce 31 yaşındaki eşini, öldürürken, daha sonra da aynı silahla kendisini vurarak intihara teşebbüs etti. Apartmanda bulunan komşuları silah sesini duyunca eve koştu. Korkunç manzara ile karşılaşan komşuları emniyete ve sağlık ekiplerine haber verip yardım istedi. Bunun üzerine olay yerine polis ve ambulans sevk edildi.

Önce karısını öldürdü sonra kalan son kurşunu kendine sıktı! Bursa'da dehşet!

 

CANİ KOCA'NIN BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞTİ

Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Gözde Korku'nun olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit ederken, Orcay Korku ağır yaralı olarak önce Karacabey Devlet Hastanesi'ne oradan da Bursa Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. Orcay Korku'nun beyin ölümünün gerçekleştiği fakat bitkisel hayatta olduğu için yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi.

Önce karısını öldürdü sonra kalan son kurşunu kendine sıktı! Bursa'da dehşet! - Resim : 2

İKİNCİ EVLİLİKLERİYMİŞ

Orcay Korku ve Gözde Korku çiftinin ikinci evlilikleri olduğu öğrenilirken, Orcay Korku'nun ilk evliliğinden bir erkek, Gözde Korku'nun da ilk evliliğinden bir kızı olduğu öğrenildi.Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

 

Önce karısını öldürdü sonra kalan son kurşunu kendine sıktı! Bursa'da dehşet! ile ilgili etiketler Bursa Karacabey Güvenlik Kurşun