Müzik dünyası yasta... DJ iki arkadaş yangında hayatını kaybetti!

Gayretepe’deki yangında hayatını kaybedenlerden Özkan Baş’ın müşterileri karşılayan müdür ve Şivan Dolu’nun organizatör olduğu öğrenildi. Ayrıca yangın sonrası duman zehirlenmesinden hayatını kaybeden Gökay Tevlek ve Mehmet Okumuş'un müzik piyasasında tanınan ve sevilen DJ oldukları öğrenildi.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

29 kişiye mezar olan gece kulübündeki faciada yaşamlarını kaybedenlerin isimleri ve meslekleri ortaya çıktı.


TANINMIŞ İKİ DJ ARKADAŞ BERABER ÖLÜM SOLUDU

Gayretepe’de bulunan “Masquerade Club” adlı gece kulübünde çıkan yangında ölen iki kişinin tanınmış DJ oldukları anlaşıldı.

Müzik piyasasını üzüntüye boğan gerçek, cenazelerin Yenibosna’da bulunan Adli
Tıp Morgu’ndan alınması sırasında ortaya çıktı.

SuperHaber’in elde ettiği bilgilere göre, Masquerade Club'te çıkan yangında yaşamını kaybedenlerden Gökay Tevlek ve Mehmet Okumuş’un, müzik piyasasında tanınan ve sevilen DJ oldukları ifade edildi.

 

ÖLEN 6 ARKADAŞ SARIYERLİ ÇIKTI

Bu arada Gayrettepe'deki yaşanan yangın faciasında ölen 29 kişiden 6'sının Sarıyerli oldukları belirlendi.

Yangında ölenlerden Atanır Aladağ’ın Armutlu’da, DJ Gökay Tevlek ve Efe Demir'in Çayırbaşı'nda, DJ Mehmet Okumuş ile Onur Aladağ’ın Cumhuriyet Mahallesi'nde ve Şivan Dolu’nun da Yeniköy'de oturdukları bildirildi.

 

Müzik dünyası yasta... DJ iki arkadaş yangında hayatını kaybetti! ile ilgili etiketler Gayrettepe İstanbul Beşiktaş Mecidiyeköy Yangın
GÜNÜN VİDEOSU

Pendik Belediyesi'nde CHP'li meclis üyesinden İmamoğlu önergesi! Ahmet Cin'den manidar cevap!

Pendik Belediye Meclisi’nde CHP meclis üyesi, İmamoğlu‘nun Pendik Belediye Meclisine resminin asılması ile ilgili önerge verdi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, "Siz ne zaman Cumhurbaşkanımızın resmini asarsanız ben de o zaman İmamoğlunun resmini asacağım!" diyerek teklifi reddetti.