Mezarlıkta gizemli kız bulundu! Kimdir?

Çorum'da üst üste mezarlığa gelerek 1982 yılında vefat eden Fatma Ç.’ye ait mezar başında kendi kendine konuşup, ağlayan genç kız bulundu. Herkes o kızın kim olduğunu merak ediyor.Peki mezarlıkta gizemli kız kimdir? Kaç yaşında? Neden mezarlığa gidiyor? Detaylar haberimizde...

Son günlerde Çoram'da mezarlığa giden kız herkes tarafından konuşuluyor. Merak edilen gizemli kız bulundu.1982 yılında vefat eden Fatma Ç.’ye ait mezar başında kendi kendine konuşup, ağlayan genç kızın neden mezarlığa gittiği ve yaşamı merak ediliyor. Peki mezarlıkta gizemli kız kimdir? Kaç yaşında? Neden mezarlığa gidiyor Merak edilen detaylar haberimizde...

Mezarlıkta gizemli kız bulundu! Kimdir?

Günlerdir Türkiye'nin gündeminde olan, Çorum'da bulunan Ulu Mezarlık'taki bir mezarın başında ağlayan genç kızın evinde bulunduğu iddia edildi. İsmi açıklanmayan ve ruhsal sorunları olduğu iddia edilen kızın hastanede tedavi ettirildiği ve emniyetteki sorgusunun ardından yakınlarına teslim edildiği belirtildi.

Çepni Mahallesi'ndeki Ulu Mezarlık görevlileri, 26 Nisan gecesi, siyah kıyafetli, ayağında kırmızı ayakkabıları olan bir genç kızın mezarlığa gelerek, Fatma Çiftçi'ye ait mezarın başında konuşup, ağladığını fark etti. Görevliler, 27, 28 ve 29 Nisan geceleri de genç kızı aynı mezarın başında ağlarken gördü. Mezarının üzerine, 'Her gece oraya gelip neden ağlıyorsun, derdin ne? Yardımcı olalım, bize not bırak' yazılı not kağıdı bırakıldı. Gizemli kız, 1 Mayıs gecesi yeniden ortaya çıktı. Mezarın başına gelen genç kız, polisin elinden son anda kurtulup, sırra kadem bastı.


Genç kızı yakalamak için polis ağaçların tepelerinde bile arama yaptı. Bir ağaca da Fatma Çiftçi'nin mezarını görebilecek şekilde kamera yerleştirildi. Ancak tüm çabalara karşın bir sonuç alınamadı.

EVİNDE BULUNDU İDDİASI

Günlerce hem Çorum'dan hem de diğer illerden vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği olayla ilgili çalışmalarını sürdüren polisin, gizemli kızı, mezarlık yakınlarındaki evinde bulduğu iddia edildi. Güvenlik kamerası görüntülerinden kimliği belirlenen ancak ismi açıklanmayan kızın, ruhsal sorunları nedeniyle hastanede tedavi ettirildiği belirtildi. Kızın, ardından emniyete götürüldüğü ve ifadesi alındıktan sonra yakınlarına teslim edildiği öne sürüldü.

Genç kızın daha önceki günlerde de mezarlığa gidip ağladığı ve yakınlarının sık sık mezarlıktan alıp evine götürdüğü belirtildi.

Mezarlıkta gizemli kız bulundu! Kimdir? ile ilgili etiketler Mezarlık kız kimdir neden gidiyor