Acun Ilıcalı açıklamıştı: Mesut Özil Survivor'a mı katılıyor?

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024'ün 39. bölüm fragmanında dünyaca ünlü bir futbolcunun Survivor'a geleceğini söyledi. Akıllara ilk gelen isim ise son dönemde spor salonunda paylaştığı görüntülerle Mesut Özil oldu.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024'ün yeni bölüm fragmanında yaptığı açıklama ile programın sevenlerini heyecanlandırdı.

Dünyaca ünlü bir futbolcunun Survivor'a katılacağını belirten Acun Ilıcalı'nın sözleri sonrası yarışmayı yakından takip edenler bu ismi merak etmeye başladı.

Acun Ilıcalı'nın açıklamasından sonra akıllara gelen ilk isim ise Mesut Özil oldu.

Geçtiğimiz günlerde spor salonunda paylaştığı görüntülerle gündeme gelen Mesut Özil, yaşadığı değişimle herkesi şaşırtmıştı.

Acun Ilıcalı açıklamıştı: Mesut Özil Survivor'a mı katılıyor?

Sosyal medyada birçok kullanıcı Acun Ilıcalı'nın açıkladığı ismin Mesut Özil olacağını iddia ederken, henüz konuyla ilgili net bir bilgi yok.

Survivor All Star 2024 bugün akşam 39. bölümü ile ekrana gelecek. Dünyaca ünlü eski futbolcunun ilerleyen bölümlerde Survivor'a gelmesi bekleniyor.

 

Acun Ilıcalı açıklamıştı: Mesut Özil Survivor'a mı katılıyor? ile ilgili etiketler Survivor Survivor All Star Survivor 2023 Acun Ilıcalı Mesut Özil
GÜNÜN VİDEOSU

Provokasyon yapan DEM'li Sarıtaş'a Siirt Emniyet Müdüründen ayar! "Sen bu devletin vekili değilsin"

Siirt Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, dokunulmazlığını kullanarak provokasyon yapmak isteyen DEM Parti Siirt Milletvekili Sabahat Erdoğan Sarıtaş'a "Sen bu devletin milletvekili değilsin" çıkışında bulundu.