Mesut Özil 115 milyonluk teklifi reddetti

İngiltere Premier Lig'de Arsenal forması giyen Mesut Özil, Çin'den 115 milyon Euro'luk teklif aldığını ve bunu reddettiğini açıkladı.

Arsenal’daki geleceği arapsaçına dönen Mesut Özil’e Uzak Doğu’dan inanılmaz bir teklif geldi. Alman futbolcuya 5 yıllığına 110 milyon Euro net maaş önerildiği ortaya çıktı.

Özil’in geçen sezon aldığı bu teklifi ise reddettiği dile getirildi. Geçmişte de Çin’den teklif alan yıldız futbolcu teklifi çok abartılı bulduğunu ve reddettiğini açıklamıştı.

Daily Mail’de yayınlanan biyografisinde açıklamalar yapan Özil, “Çinliler benim için 5 seneliğine 115 milyon Euro vermeye hazırlanıyorlardı. Bu tip bir para benim hayal gücümün sınırları dışında. Bu teklifi reddetmem 3 dakikadan az sürdü. Menajerim Erkut beni arıyarak teklifin miktarını söyledi. Kariyerimi bitirme noktasında değilim. Hala Arsenal ile kupalar kazanmak istiyorum dedim. Ne kadar verirlerse versinler Çin’de oynamayacım. İmkanı yok.”
Mesut Özil’in adı son zamanlarda Fenerbahçe ile de anılıyor.

Mesut Özil 115 milyonluk teklifi reddetti ile ilgili etiketler Mesut Özil Çin 115 milyon euro reddetti
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.