Mehmetçikten duygulandıran Ramazan Bayramı mesajı: Bayram al bayrağın gölgesinde güzel

Milli Savunma Bakanlığı, Ramazan Bayramı kutlaması için özel bir video klip hazırladı. Videoda yurt içi ve yurt dışında görev yapan Mehmetçikler tüm Türkiye'nin Ramazan BayramI'nı kutladı.

Milli Savunma Bakanlığı, Ramazan Bayramı vesilesiyle içerisinde Türk Silahlı Kuvvetler personelinin mesajları yer alan özel bir video klip yayımladı.

Bakanlığa ait sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan videosuna, "Üstte mavi gök çökse, altta yağız yer delinse, can bedendeyse, biz görevdeyiz. Bayram al bayrağın gölgesinde güzel" notu eklendi.

Mehmetçiklerin tüm Türkiye'nin Ramazan Bayramı'nı kutladığı videoda hem yurtta hem de yurt dışında görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları yer aldı.

 

 

Mehmetçikten duygulandıran Ramazan Bayramı mesajı: Bayram al bayrağın gölgesinde güzel ile ilgili etiketler TSK Ramazan Bayramı Milli Savunma Bakanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik msb özel video

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Murat Kurum gençlerle PlayStation oynadı... "Yapıyoruz bu sporu"

İBB Başkan adayı Murat Kurum, gençlerle bir araya gelip PlayStation oynadı. Eğlenceli anları Kurum, sosyal medya hesabından "Yapıyoruz bu sporu" notuyla paylaştı.