Mehmet Ali Erbil'in arkadaşıyla ilgili itirafı ağızları açıkta bıraktı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bir mekanda düzenlenen gecenin sunuculuğunu yaptı. Hastalık sürecinde başından geçen bir anıyı da izleyicilerle paylaşan Erbil, "Hastanede yanımda kalan arkadaşımın beni sedyeden düşürdüğünü öğrendim. Bu arada o süreçte hiç yalnız bırakmadığı için 'Beni ne kadar çok seviyor, en vefalı dostum' diye düşünmüştüm. Meğer evden kovulduğu için yanımdaymış" diyerek herkesi şaşırttı.

Mehmet Ali Erbil, katıldığı bir gecede üç yıl önce hastaneye kaldırıldığı sırada bir arkadaşı tarafından sedyeden düşürüldüğünü ve bunu yıllar sonra öğrenince çok üzüldüğünü söyledi.


Mehmet Ali Erbil, dört yıl önce evinin banyosunda ayağının kayması sonucu düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Kaçış sendromu (Kılcal damarlardan sıvı sızıntıları sonucu kan basıncında hızlı düşüş ile ilişkili akut ve şiddetli tekrarlayan ataklar) hastalığı da nükseden ve bu süreçte ekranlardan uzak olan Mehmet Ali Erbil, başarılı geçen tedavisinin ardından eski günlerine geri döndü.

''EVDEN KOVULDUĞU İÇİN YANIMDA KALDIĞINI ÖĞRENDİM''

Özel bir gecenin sunuculuğnu yapan Mehmet Ali Erbil, trajik olayı anlattı: “Hastanede 3 ay boyunca yanımda kalan kişinin hem beni sedyeden düşürdüğünü hem de evinden kovulduğu için yanımda kaldığını öğrendim. Ben de ‘en vefalı dostum’ diye düşünmüştüm. Meğer ev sahibi evden kovduğu için hastanede kalıyormuş”

 

 

 

Mehmet Ali Erbil'in arkadaşıyla ilgili itirafı ağızları açıkta bıraktı ile ilgili etiketler Mehmet Ali Erbil
GÜNÜN VİDEOSU

İstanbul'da skandal olay: Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada paylaştılar!

İstanbul Başakşehir'de bir grup genç, sokakta gördükleri küçük çocuğa alkol içirip o anları sosyal medyada paylaştılar.