Fatih Ürek'ten Mehmet Ali Erbil'e: ''Şaklabanlık''

Fatih Ürek, Haber Global'de yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı TikTok uygulaması üzerinden yayınlar açıp para kazanmaya başlayan dostu Mehmet Ali Erbil'i hedef aldı. Buket Aydın'ın programına konuk olan Fatih Ürek, Mehmet Ali Erbil'i eleştirdi ve "TikTok'tan para kazanmak şaklabanlık" dedi.

Fatih Ürek, Mehmet Ali Erbil'i hedef alan açıklamalarıyla şaşırttı. Kendisinin muhafazakar birisi olduğunu ve yanında çalışan asistanı tayt dahi giyse kızdığını belirten Fatih ürek, TikTok'tan para kazanmaya başlayan Mehmet Ali Erbil hakkında konuştu.

Sahnede işi gereği süslü biri olduğundan bahseden Ürek, kendisinin muhafazakar olduğunu söyledi. Giyimine her zaman özen gösterdiğini söyleyen sanatçı, "Ben aslında muhafazakarım. Süslüyüm ama dozunda giyinirim, göze batırmam. Sahnede giyerim süslü kıyafetlerimi. Eteklerim olmaz benim. Çizgiye uygun giyinmeye çalışırım ve çok da başarılı olduğumu düşünüyorum. Çok disiplinli ve dikkatliyim. Yanımda çalışan asistanım da tayt giyse kızarım ben. Belki yakışıyor belki yakışmıyor ama gözüme batıyor" şeklinde konuştu.

"TİKTOK'TA PARA KAZANMAK BİRAZ ŞAKLABANLIK"

TikTok yüzünden yuvaların dağıldığından bahseden Ürek, bir süre önce hesap açarak uygulama üzerinden para kazanmaya başlayan Mehmet Ali Erbil'i hedef alarak şunları söyledi: "Tiktok meselesini hiç anlamış değilim. Ahlaki durumları da biraz bozuyor. Olamaz dediğim şeyleri orada görmeye başladım. Anadolu insanı da bunu yapıyor. Ülke olarak her şeyi abartıyor muyuz? Onu sorgulamaya başladım. Benim Tiktok hesabım yok. Bir kere gördüm ama Mali'ye çok şaşırdım. Ben anlam veremedim. Tiktok'tan para kazanmak amiyane tabiriyle biraz şaklabanlık oluyor. Eskiden Mehmet Ali ile çok bir araya geliyorduk. Herkesle o kadar mazim var ki hatta bana kara kutu derler." 

 

Fatih Ürek'ten Mehmet Ali Erbil'e: ''Şaklabanlık'' ile ilgili etiketler Mehmet Ali Erbil Fatih Ürek TikTok
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.