Kuşum Aydın'ın son hali 'Pes' dedirtti!

Yaptırdığı estetiklerden sonra yüzü tanınmaz hale gelen Kuşum Aydın'ın son halini görenler tanımakta zorlandı. Neredeyse 10 yaş gençleşip zayıflayan Aydın, "Gelecek yaza da baklavalarımı görebilirsiniz" dedi.

Yeni albümü ve verdiği kilolarla yaza iddialı bir giriş yapmayı planlayan Kuşum Aydın, yeni haliyle dikkat çekti. Aydın, "Mide tüpüyle değil sporla zayıfladım" dedi.

"EKRANLARA DÖNMEYİ PLANLIYORUM"

Sahnelerin renkli ismi Kuşum Aydın, yeni şarkısı ve verdiği kilolarla yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Hareketli şarkıyla Ramazan ayı sonrası müzik dünyasına hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanan Aydın, "Birçok şarkı arasından beni doğru yansıtan şarkıyı bulduğuma inanıyorum. Bu yaz her yerde benim şarkımı dinleyeceksiniz. Bu yaz benim için çok hareketli geçecek. Yeni yayın döneminde de ekranlara dönmeyi planlıyorum" dedi.

 AMELİYATLA DEĞİL SPORLA

Kışın aldığı kiloları spor sayesinde vermeye başladığını dile getiren Aydın, "Sanatçı dostlarımın birçoğu kilo vermek için tüp mide ameliyatı oluyor ama ben buna karşı olduğum için sporla kilo vermeye başladım. Her gün düzenli olarak spor yapıyorum. Sevenlerimin karşısına yepyeni ve fit görüntümle çıkacağım. Ben tüp mide değil spor mideden yanayım. Gelecek yaza da baklavalarımı görebilirsiniz" diye konuştu.

Kuşum Aydın'ın son hali 'Pes' dedirtti! - Resim : 2

Kuşum Aydın'ın son hali 'Pes' dedirtti! ile ilgili etiketler kuşum aydın