Köstebek Chunk, 4 yıldır güvenlik kamerasının karşısına geçip çiftçiden çaldığı sebzeleri yiyor

ABD'nin Delaware eyaletinde Chunk isimli bir köstebek, yaklaşık 4 yıldır bir çiftçinin mahsullerini çalıyor ve güvenlik kamerasının karşısında yiyor. O görüntüler sosyal medyada viral oldu.

Chunk adındaki köstebek, yıllardır Delaware'li bir adamın bahçesine baskın yapıyor ve güvenlik kameralarının önünde sebzelerini yiyor.

Chunk olarak bilinen köstebeğin videoları internette viral oldu. Bu köstebek Delaware'de yaşayan Jeff Permar'ın domateslerini, brokolilerini, mısırlarını ve diğer ürünlerini kayıtsızca kamera karşısına geçip kemiriyor.

Permar ilk kez 2019 yılında bahçesinin yağmalandığını fark ettiğini ve bundan sonra güvenlik kamerası kurduğunu söyledi. İlk başta Chunk'ın sebzeleri çaldığını gördüğünde sinirlendiğini söyleyen Permar, daha sonra onunla arkadaş gibi hissettiğini anlattı.

Permar, Chunk için bir YouTube hesabında "Chunk bahçemizdeki sebzeleri yediğinde bunu yüzümüze atmayı seviyor"

Köstebek Chunk, 4 yıldır güvenlik kamerasının karşısına geçip çiftçiden çaldığı sebzeleri yiyor ile ilgili etiketler ABD Çiftçi Sosyal Medya

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.