Koronaya yakalanan ünlü deprem uzmanı Ahmet Ercan nasıl tedavi oluyor?

Koronavirüs salgını tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de devam ediyor. Deprem konusunda yaptığı açıklamalar ile dikkatleri çeken ünlü deprem uzmanı Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, sosyal medya hesabından bir mesaj yazarak koronaya yakalandığını açıkladı. Ercan, "Değerli arkadaşlarım. Ne yazık ki korona bana da bulaştı."diyerek,"Akciğer görüntüm temiz, soluk almamda sıkıntı yok. Pelte atmayı önleyici iğne vuruyorum. D-C vitaminleri, Muscoviy-C ile çinko, bol su, kekik çayı, turşu, keçi boynuzu özü, İn

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

Çin'den başlayarak dünyaya yayılan, yüzbinlerce insanın ölümüne neden olan Covid-19 adlı koronavirüs salgını devam ediyor.

Marmara Bölgesi'nde beklenen deprem konusunda yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çeken ünlü Profesör Doktor Övgün Ahmet Ercan, sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Ercan mesajında, "Değerli arkadaşlarım. Ne yazık ki korona bana da bulaştı." yazarak koronaya yakalandığını açıkladı.

Koronaya yakalanan ünlü deprem uzmanı Ahmet Ercan nasıl tedavi oluyor?

ERCAN:"KEKİK ÇAYI, TURŞU, KEÇİBOYNUZU VE İNCİR ÇEKİRDEĞİ YAĞI ALIYORUM!"

Profesör Doktor Övgün Ahmet Ercan'ın mesajında, "Akciğer görüntüm temiz, soluk almamda sıkıntı yok. Pelte atmayı önleyici iğne vuruyorum. D-C vitaminleri, Muscoviy-C ile çinko, bol su, kekik çayı, turşu, keçi boynuzu özü, İncir Dede incir çekirdeği yağı alıyorum." yazması gözleri bir anda bu karışıma yöneltti.

Koronaya yakalanan ünlü deprem uzmanı Ahmet Ercan nasıl tedavi oluyor? - Resim : 2

İŞTE PROF.ERCAN'IN KORONA VE İLGİNÇ TEDAVİ KARIŞIMI AÇIKLAMASI!

Deprem uzmanı ünlü Profesör Ercan'ın kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Değerli arkadaşlarım. Ne yazık ki korona bana da bulaştı.Telefonlara yanıt vermiyorum. Ateşim yok, oksijen 94, nabız 60. Batikon ile tuzlu su Gargara yapıyorum. Boğazımdaki tutukluk geçti. Üşümem azaldı. Anımsamam biraz düşük(az biraz bungunum, ancak önemli değil. Vücudum bugün kırkın değil. 3 gündür çok sırt ağrılarım vardı. Bugün yok. Akciğer görüntüm temiz, soluk almamda sıkıntı yok. Pelte atmayı önleyici iğne vuruyorum. D-C vitaminleri, Muscoviy-C ile çinko, bol su, kekik çayı, turşu, keçi boynuzu özü, İncir Dede incir çekirdeği yağı alıyorum. Ateşim çıkmadığından parasitamol almadım. Bugün 4. ya da 5. gün olmalı. Covit-19 deneyi yaptırmasam belki ayakta geçirecektim. Yalıtım 5 gün daha sürecek. Covit atlatılınca, ertelenmiş iki işlemi(tümör ile kalp) sürdürülecek. Kaygılanacak bir durum yok. Kendinize çok özen gösterin. Kalabalık yerlerde bulunmayın. Sürekli maske. İlginiz için çok sağolun. Sevgiler. Övgün Ahmet Ercan"

Koronaya yakalanan ünlü deprem uzmanı Ahmet Ercan nasıl tedavi oluyor? ile ilgili etiketler Ahmet Ercan Övgün Ahmet Ercan deprem uzmanı koronavirüs karışımı