"Kızlar evimi bastı, dayanamadım..."

Konuk olduğu programda kendisiyle ilgili bilinmeyen konuları anlatan genç şarkıcı, Çağatay Akman, "Kızlar evi basmaya çalışınca oturduğum yerden taşındım" ifadesiyle dikkat çekti.

Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu 'Hadi Be' programının konuğu, 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısıyla sosyal medyada yıldızı parlayan, şimdilerde 'Yüreğim Davacı' şarkısıyla adından söz ettiren Çağatay Akman oldu.

"ASKERDEN SONRA DÜZELİRİM"

Zayıf olduğunu ve askerden sonra kilo alacağına inandığını belirten genç şarkıcı, "Soğuğu çok seven bir insan değilim. Zaten çok fazla zayıfım. Zayıflığımdan dolayı da çok fazla üşüyorum. Rahmetli dedem ve babam da askere gidene kadar zayıfmış. Askerden sonra düzelmişler. Ben de büyük ihtimal askerden sonra düzelirim" dedi.

"KIZLA TANIŞMAK İÇİN GİTAR KURSUNA YAZILDIM"

Çağatay Akman, gitar kursuna sırf bir kızla tanışabilmek için başladığını söyledi. Hoşlandığı kızın Facebook hesabını inceleyen ve bir gitar kursuna gittiğini öğrenen şarkıcı, şu ifadeleri kullandı: "Meğer kızın 9 ay önceki post'una bakmışım. 2010-2011 yılları o zamanlar. Facebook'un hızlı zamanları. Kızdan bayağı bir hoşlandım, tanışmak istiyorum. Gittim kursa. Annemle gittim hatta. Sözleşme falan imzalattılar anneme. Her gün farklı bir grup var kursta. Kız da pazar grubunda. Ben daha yeni başlayacağım için beni pazartesi grubuna aldılar. Yalvardım 'Beni pazar grubuna alın' diye, aldılar. Kursun ilk günü yolda giderken elim ayağım titriyor, 'Nasıl muhabbet kuracağım' diye düşünmekten. Biraz kurnazlıklar da var, Zeytinburnu çocuğu olduğum için. Gittim baktım kız yok. 'Bugün hasta diye gelmedi herhalde' diye düşündüm. İkinci hafta gittim, baktım yine yok. Gitar kursunun aylığı 50 lira. '50 lira bize paket servis olarak girdi mi şimdi' dedim. 1-2 ay geçti, kız gelmiyor. Ben de dedim ki madem buraya 50 lirayı veriyorum, bari gitarı öğreneyim, öğrendim. Sesim de güzeldi zaten. Biliyordum sesimin güzel olduğunu, arkadaşlarım söylüyordu. 'Buna yoğunlaşayım' dedim. Gitar çalmama vesile oldu o kız."

"MATEMATİK DERSİNİ GİTARLA GEÇTİM"

Gitar yeteneği sayesinde liseyi bitirdiğini belirten genç şarkıcı, "Matematik dersini sevemedim. Seven kişilere de bir şey demiyorum. İlkokulda matematik dersini kaynatmak için bizim sınıf okula gitar getirmemi çok istiyordu. Ben de sırf dersi kaynatmak için gitar getirip şarkı söylüyordum. Beni ön plana atıyorlardı. Ben sadece matematik dersini değil, bütün dersleri kaynattım 1 yıl boyunca. Hoca da her zaman destekledi beni. Notlarım da zaten çok kötüydü. Belki de gitar sayesinde liseye geçmişimdir" şeklinde konuştu.

"KIZLAR EVİ BASMAYA ÇALIŞIYORDU"

Zeytinburnu'nda oturduğu evden kızların yoğun ilgisi nedeniyle taşındığını vurgulayan Akman, "Genç şarkıcı, kızların ilgisi yüzünden evinden taşındığını söyledi: Zeytinburnu'nda oturduğum zamanlar, küçük bir yer olduğu için insanlar evimi biliyordu. Kızlar artık evi basmaya çalışıyordu. Hatta iki gün önce 3-4 kız gelmiş eve. İş artık rahatsız edici boyuta geldi. O kadar çok rahatsız ediyor ki babama bile gidip 'Çağatay'ı göreceğim, nerede o?' diye soruyor. Ben de taşındım, şu an tek yaşıyorum. Artık oturduğum yeri söylemeyeceğim" ifadelerini kullandı.

"Kızlar evimi bastı, dayanamadım..." ile ilgili etiketler çağatay akman
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.