Genç şarkıcı Çağatay Akman yeni şarkısının klibini yayınladı! VİDEO

Çağatay Akman geçtiğimiz günlerde açıkladığı 'Sensin Benim En Derin Kuyum' adlı parçasının video klibini müzikseverlerin beğenisine sundu. 2 farklı mekanda çekilen klipte Akman'a 4 oyuncu eşlik ederken telif iddiaları ile ilgili Akman'dan bu kez erken bir açıklama geldi. İşte, Çağatay Akman'ın yeni şarkısının klibi ve parça ile ilgili yer alan iddialar...

"Gece Gölgenin Rahatına Bak" adlı parçası ile Youtube'da büyük bir başarı yakalayan Çağatay Akman yeni şarkısını yayınlandı.

"Sensin Benim En Derin Kuyum" adlı şarkının söz ve müziğinin Çağatay Akman ile Ahmet Hatipoğlu'na ait olduğu ifade edilirken parçanın aranjesini Volkan Sönmez üstlendi.

Yekta Özbilen'in yönetmen koltuğuna oturduğu klipte Akman, 4 adet kadın oyuncu da eşlik etti.

2 farklı mekanda çekilen klip Youtube üzerinde 2645 Records adlı platformda yayınlandı.
Parçanın bir bölümünde kullanılan sample ise "Sie Lieght Mein İn Armen" adlı şarkısı ile tanınan ve Almanca arabesk söyleyen Muhabbet'e ait.

rteryrt

1 saatlik süre içerisinde 100 bini aşkın izlenen şarkının Deezer, Spotify, i Tunes, Fizy ve tüm digital platformlarında yer aldığı da açıklandı.

"Gece Gölgenin Rahatına Bak" adlı parçada kullanılan sample nedeniyle bir süredir tartışmalar devam ederken genç şarkıcı bu kez tartışmaya mahal vermeden telif haklarının Muhabbet adlı sanatçıdan satın alındığını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde 200 milyonu aşkın izlenen video klibin Youtube'da yayından kaldırılması üzerine hukuk sürecini başlatan Akman, menajeri ile birlikte bir televizyon programının konuğu olmuştu.

Anna RF'in şarkısında yer alan melodilerin Mehmet Ali Sezer'e ait olduğunun bilir kişi raporu ile kanıtlandığını dile getiren menajer bu parçanın telifinin Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Mehmet Ali Sezer'e verildiğini dile getirdi.

Kendilerinin de Sezer'e gerekli telif haklarını ödediklerini dile getiren Akman,"Türkiye'den alınanı geri getirdim" ifadelerini kullandı.

İşte, genç şarkıcının yeni klibinden kareler ve parçanın tanıtım videosu...

Genç şarkıcı Çağatay Akman yeni şarkısının klibini yayınladı! VİDEO ile ilgili etiketler çağatay akman yeni şarkı çalıntı sen benim en derin kuyum gece gölgenin rahatına bak
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.