''Kızım bana saldırdı, balkona kilitledi'' demişti! Deniz Akkaya'nın kızı devlet korumasına alındı

Eski manken Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kızının kendisine saldırdığını ve balkona kilitlediğini, 1,5 saat boyunca orada kilitli kaldığını, polis yardımıyla kurtulduğunu söylemişti. 15 yaşındaki A.Ö. hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Genç kız, 18 yaşından küçük olduğu için devlet korumasına alındı.

Eski manken ve sunucu Deniz Akkaya, sosyal medya platformu X üzerinden kızıyla ilgili bir paylaşım yaptı. Kızının kendisine saldırdığını iddia eden Deniz Akkaya'nın o paylaşımı gündem oldu.

SOSYAL HİZMETLER DEVREYE GİRDİ, GENÇ KIZ DEVLET KORUMASINA ALINDI!

Ekol TV muhabiri Dilek Yaman Demir'in haberine göre; Paylaşımında kızının kendisine saldırdığını ve balkona kilitlediğini iddia eden Akkaya'nın ardından Sosyal Hizmetler devreye girdi. Ünlü ismin 15 yaşındaki kızı A.Ö. devlet koruması altına alındı. 16 yaşında olarak bilinen A.Ö., 15 yaşında çıktı. A.Ö.'nun babası yurt dışında olduğu için, Deniz Akkaya da bakmak istemedi ve 15 yaşındaki A.Ö. devlet korumasına alındı.

''Kızım bana saldırdı, balkona kilitledi'' demişti! Deniz Akkaya'nın kızı devlet korumasına alındı

Deniz Akkaya, paylaşımında şu ifadelere yer vermişti:

“1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü.

Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı bir ömür sürdü. Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın  benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.

Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi.komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112 yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline ,ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim.

Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve  olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin.”

 

 

''Kızım bana saldırdı, balkona kilitledi'' demişti! Deniz Akkaya'nın kızı devlet korumasına alındı ile ilgili etiketler Deniz Akkaya
GÜNÜN VİDEOSU

Terastan düşen ve cama tutunarak kurtulan genç yaşananları anlattı

Artvin'de terasta fotoğraf çekilmek isterken dengesini kaybedip düşerken son anda tuvaletin penceresine tutunarak hayatta kalan genç, yaşadığı korku dolu anları anlattı.