''Kızım bana saldırdı'' diyen Deniz Akkaya, gelen yorumları görünce çileden çıktı: Anneliğime laf edenin alnını karışlarım

Eski manken Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kızının kendisine saldırdığını söyledi. Gelen yorumları görünce çileden çıkan Deniz Akkaya, soluğu karakolda aldı. Çektiği video ile kendisini eleştirenleri tehdit eden Akkaya, ''Benim sayfama benim anneliğime laf edecek yorumlar yapamazsınız, sizin aklınızı alırım, kanunlu veya kanunsuz.'' dedi.

Eski manken Deniz Akkaya, kızının kendisine saldırıp balkona kilitlediğini iddia etti. 

Akkaya sosyal medya hesabından şu mesajları paylaştı: 

“1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü.

Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı bir ömür sürdü. Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın  benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.

Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi.komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112 yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline ,ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim.

Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve  olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin.”

''Kızım bana saldırdı'' diyen Deniz Akkaya, gelen yorumları görünce çileden çıktı: Anneliğime laf edenin alnını karışlarım

"BENİ DÖVDÜ DİYEREK İTİBAR SUİKASTİNE GEÇTİ"

Bir sonraki mesajında gelen bazı yorumlara tepki gösteren Akkaya, şu ifadeleri kullandı:

“Beni saatlerce balkona kitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi bir de beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın.”

''ANNELİĞİME LAF EDENİN ALNINI KARIŞLARIM''

Deniz Akkaya, paylaşımına gelen yorumları görünce çileden çıktı. Bir video çekerek X hesabında paylaşan Akkaya paylaşımına şu notu düştü:

Karakoldan yeni geldim bazı ucubeler bazı haddini bilmezler benim postumun altına dangalakça yorumlar yapıyorlar. Hepinizi tek tek mahkemeye vereceğim. Ama mahkemeye vermeden önce kime yorum yaptığınızı iyi öğrenin. 

''Kızım bana saldırdı'' diyen Deniz Akkaya, gelen yorumları görünce çileden çıktı: Anneliğime laf edenin alnını karışlarım - Resim : 2

Deniz Akkaya çektiği videoda ''Siz bana üzülemezsiniz. Ben hiç birşeyden devrilmem. Hayatınızda yüzde birini yaşamadığınız acılar... Benim sayfama benim anneliğime laf edecek yorumlar yapamazsınız, sizin aklınızı alırım, kanunlu veya kanunsuz.'' dedi.

Deniz Akkaya, kızını eşinden hiçbir maddi yardım almadan en iyi okullarda okuttuğunu söyleyip ''Anneliğime laf edenin alnını karışlarım'' dedi.

''Kızım bana saldırdı'' diyen Deniz Akkaya, gelen yorumları görünce çileden çıktı: Anneliğime laf edenin alnını karışlarım - Resim : 3

 

''Kızım bana saldırdı'' diyen Deniz Akkaya, gelen yorumları görünce çileden çıktı: Anneliğime laf edenin alnını karışlarım ile ilgili etiketler Deniz Akkaya
GÜNÜN VİDEOSU

Terastan düşen ve cama tutunarak kurtulan genç yaşananları anlattı

Artvin'de terasta fotoğraf çekilmek isterken dengesini kaybedip düşerken son anda tuvaletin penceresine tutunarak hayatta kalan genç, yaşadığı korku dolu anları anlattı.