Kıvanç Tatlıtuğ’un 'Türkiye Tek Yürek' yayınına giriş şekli gündem oldu

Dün akşam düzenlenen Türkiye Tek Yürek Kampanyası'nda bağış toplayan Kıvanç Tatlıtuğ'un stüdyoya geliş anı ve yaptığı açıklama sosyal medyada gündem oldu. Yürüyüşü yıllar önce rol aldığı Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Kuzey Tekinoğlu karakterine benzetilen yakışıklı oyuncu, "Hayatım boyunca kalbim bu kadar acımamıştı" diyerek yaşadığı üzüntüyü dile getirdi. Tatlıtuğ, depremzedeler için 950 bin TL'lik yeni bir bağış daha yaptı.

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 ilde büyük yıkıma neden olan 7.7 ve 7.6'lık depremin yaraları sarılmak için yardım kampanyası düzenlendi. Türkiye, KKTC ve Azerbaycan'dan ulusal ve uluslararası 213 televizyon ve 562 radyonun katılımıyla yapılan "Türkiye Tek Yürek" kampanyasına yüz binlerce kişi bağış yaptı. Ortak yayının yapıldığı gecede 115 milyar 146 milyon 528 bin lira bağış toplandı. 

Depremzedeler için günlerdir yardım toplayan Kıvanç Tatlıtuğ da geceye katılanlar arasındaydı. Tatlıtuğ'un yayındaki görüntüsü için ''Stüdyoya Kuzey Tekinoğlu gibi girdi'' yorumları yapıldı. 


"HAYATIM BOYUNCA KALBİM BU KADAR ACIMAMIŞTI"

Tatlıtuğ'un ağır adımlarla stüdyoya girdiği anlar Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Kuzey Tekinoğlu karakterine benzetildi. Yaşadığı derin üzüntüden bahseden Tatlıtuğ, "Hayatım boyunca kalbim fiziksel anlamda hiç bu kadar acımamıştı" ifadelerini kullandı.


Kıvanç Tatlıtuğ geçen hafta da 200 bin TL bağış yapmış, lojistik destek sağlamıştı. Oyuncu depremzedeler için Ahbap’a bir bağış daha yaptı. Bu sefer de 950 bin TL daha bağışta bulundu. 

İşte Kıvanç Tatlıtuğ'a sosyal medyada gelen yorumalardan bazıları:

Kıvanç Tatlıtuğ’un 'Türkiye Tek Yürek' yayınına giriş şekli gündem oldu

Kıvanç Tatlıtuğ’un 'Türkiye Tek Yürek' yayınına giriş şekli gündem oldu - Resim : 2

Kıvanç Tatlıtuğ’un 'Türkiye Tek Yürek' yayınına giriş şekli gündem oldu - Resim : 3

Kıvanç Tatlıtuğ’un 'Türkiye Tek Yürek' yayınına giriş şekli gündem oldu - Resim : 4

Kıvanç Tatlıtuğ’un 'Türkiye Tek Yürek' yayınına giriş şekli gündem oldu - Resim : 5

Kıvanç Tatlıtuğ’un 'Türkiye Tek Yürek' yayınına giriş şekli gündem oldu - Resim : 6

Kıvanç Tatlıtuğ’un 'Türkiye Tek Yürek' yayınına giriş şekli gündem oldu - Resim : 7

Kıvanç Tatlıtuğ’un 'Türkiye Tek Yürek' yayınına giriş şekli gündem oldu - Resim : 8

 

 

 

Kıvanç Tatlıtuğ’un 'Türkiye Tek Yürek' yayınına giriş şekli gündem oldu ile ilgili etiketler Türkiye Tek Yürek Kıvanç Tatlıtuğ deprem