Kısmetse Olur evinde dün akşam kim elendi?

Kısmetse Olur'da bu hafta kimin eleneceği merakla bekleniyordu. Kanal D'nin büyük bir heyecanla izlenen yarışmadı Kısmetse Olur'da yeni sezon oldukça hareketli başladı.

Kısmetse Olur evinde bir isim daha elendi. Dün akşam yapılan eleme gecesinde Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu cevap buldu. Yarışmanın bir sonraki aşamasında ise iki yeni aday eve dahil oldu. İşte Kısmetse Olur'da bu hafta yaşananlar ve eve dahil olan yeni yarışmacılar
Kısmetse Olur haftanın final fragmanıyla sizlerle. Kanal D ekranlarının sevilen evlendirme programı Kısmetse Olur'da bu hafta ipler geriliyor. Eve gelen yeni gelin adayı ve yeni damat adayı Kısmetse Olur evinde fırtınalar estirdi. Kısmetse Olur'da geçtiğimiz gün eve dahil olan damat adayı Arif Can'ın talip olduğu ismi duyunca hem gelinler, hem de damatlar duyduklarına inanamadı. Peki Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte Kısmetse Olur'da elenen ve eve dahil olan yeni yarışmacılar


Gökhan’ın Esra’ya İlgi Göstermesi Rabia’yı Çıldırttı!

Kısmetse Olur’un bugün ekrana gelen bölümüne Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar damgasını vurdu. Eve yeni gelen gelin adayı Esra’nın Gökhan’a yakınlık göstermesi Rabia cephesinde gerilime neden olmuştu. Gökhan’ın da Esra’ya yakın ilgi göstermesine dayanamayan Rabia, sonunda sinirlerine hakim olamadı.
Kısmetse Olur evine bu hafta dahil olan yarışmacı Arif Can, Rabia'ya talip olunca işler karıştı
Kısmetse Olur'da yeni gelin adayı olarak eve katılan Nazlı farklı siması ile gelin adaylarının dikkatini çekti. Nazlı'nın damat adayları tarafından da ilgi görmesi Kısmetse Olur evinde hareteketli dakikalara neden oldu
Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar sonucunda Rabia daha fazla dayanamayarak gözyaşlarına boğuldu ve Gökhan’a olan aşkını itiraf etti.
Kısmetse Olur yarışmacısı Gökhan Sara kimdir?Kısmetse Olur yarışmasında bir damat adayı sosyal medyaya damga vurdu. Geçtiğimiz Gökhan Sara'nın mesleği ve mal varlığı sosyal medyanın diline düştü. Kısmetse Olur yarışmacısı Gökhan Sara'nın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları da kullanıcıların dikkatini çekiyor.
Kısmetse Olur yarışmasında damat adayları arasında yer alan Gökhan Sara geçtiğimiz günlerde sosyal medyada adı en çok konuşulan kişiler arasında yer aldı. Bu durumun böyle olmasının sebebi ise yarışmacının mal varlığı oldu. Sosyal medyada Gökhan Sara'nın zenginliği konuşulurken, yarışmacıyı bu konunun dışında yakışıklı bulan ve destekleyenlerde oldukça fazla.
Kısmetse Olur'un yeni damat adayının evlenmek istediği kadın profili şaşırtıcı oldu. Hem ağırbaşlı bir kadın isteyen Gökhan Sara aynı zamanda da işveli ve cilveli olmasını tercih ediyor.
Gökhan Sara kimdir?
Gökhan Sara 26 yaşında Kısmetse Olur programında damat adayı olarak yarışan bir yarışmacı. Rize doğumlu olan Gökhan Sara, Otomotiv sektöründe işletmeci olarak hayatını sürdürüyor.


KISMETSE OLUR'DA GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?

Kısmetse Olur programında bugün şoke eden bir gelişme yaşandı. Damatlar evinden bir kişi verilen kararla diskalifiye edildi. Kanal D ekranlarının fenomen yarışması haline gelen Kısmetse Olur'da ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Haftanın finalinde yaşanan elemede bir kişinin elenmesi akıllarda soru işareti bırakmıştı. Bugün yaşanan gelişmeyle Kısmetse Olur evinde yaşanan olaylara açıklık getirildi. Peki, Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte detaylar.
Kanal D ekranlarının fenomen yarışması haline gelen Kısmetse Olur 238. bölüm fragmanını yayınladı. İlgiyle izlenen yarışmada yaşanan gelişmeler damatlar ve gelinler evinde şok etkisi yarattı. Gamze ile flört eden damat adayı Tolga Kulakçı, gece kulubündeki sarmaş dolaş görüntüleri sebebiyle Kısmetse Olur evinden diskalifiye edildi. Programın başladığı günden itibaren böyle bir şeyin ilk defa yaşanıyor olması herkesi hayrete düşürdü.
Kanal D'nin heyecan dolu yarışması Kısmetse Olur'da dün akşam kim elendi belli oldu. Haftanın finali ile ekrana gelen Kısmetse Olur'da elenen isim Deniz Bozkurt oldu. 10 bin TL'lik ödülü alan isim ise Adnan oldu. Kısmetse Olur final gecesinde yaşananlar haberimizde.
Kısmetse Olur yarışmasının bugün yayınlanan bölümünde izleyenleri şaşırtan bir gelişme yaşandı. Programın fragmanında da ortaya çıkan olay diskalifiye ile sonuçlandı. Kısmetse Olur yarışmasında damat adaylarından Tolga Kulakçı'nın bir gece kulubünde yanında iki güzelle sarmaş dolaş halleri fotoğraflarla ortaya çıkınca Kısmetse Olur evinden diskalifiye oldu.

Kısmetse Olur evinde dün akşam kim elendi? ile ilgili etiketler Kısmetse Olur Gökhan Sara