Kahvehaneye silahlı saldırı! Sokağın köşesinden dönüp içeriye doğru defalarca ateş etti

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde silahlı bir kişi, bir kahvehaneye ateş açtı. Kahvehanedekilerin korkuyla masaların altına saklandığı olayda 2 kişi yaralandı. Saldırgan hızla olay yerinden kaçarken, korku dolu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde, kimliği belirsiz bir kişi, kahvehanenin önünden geçtiği sırada içeriye doğru ateş açtı.

Kanarya Mahallesi Bozdoğan Caddesi'ndeki bir kahvehanede meydana gelen olayda, kurşunların isabet etmesi sonucu, kahvehanedeki iki kişi bacağından yaralandı.

Kahvehaneye silahlı saldırı! Sokağın köşesinden dönüp içeriye doğru defalarca ateş etti

Silahlı saldırgan olay yerinden hızla uzaklaşırken, kahvehanedekiler de sokağa çıktı. Yaralanan iki kişi, çevredekiler tarafından hastaneye kaldırıldı.

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Polis ekipleri, olay yeri incelemesinin ardından saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

Kahvehaneye silahlı saldırı! Sokağın köşesinden dönüp içeriye doğru defalarca ateş etti - Resim : 2

DHA

Kahvehaneye silahlı saldırı! Sokağın köşesinden dönüp içeriye doğru defalarca ateş etti ile ilgili etiketler Küçükçekmece kahvehane silahlı saldırı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.