Jose Mourinho'dan Ali Koç'a: "Ne olursa olsun Ferdi Kadıoğlu bizimle kalmalı!"

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho, gelecek isimlerle ilgili raporlarını sunarken, kalması gereken isimleri de yönetime iletti. Jose Mourinho'nun kesinlikle elde tutulmasını istediği ilk isim Ferdi Kadıoğlu.

Fenerbahçe'de başkanlık seçimi sonrasında yeni yönetim de hemen kolları sıvadı.

Sarı-lacivertlilerde ilk hedef mevcut kadroyu korumak. Bu bağlamda transfer teklifleri alan oyuncuların menajerleriyle ve EURO 2024 sonrası da futbolcularla özel bir toplantı yapılacak.

Yönetim, Osayi- Samuel, Ferdi Kadıoğlu, İsmail Yüksek, İrfan Can Kahveci, Sebastian Szymanski, Jayden Oosterwolde'nin menajerleri ile görüşmelere başlayacak. Takviyeler ise bu görüşmelerin ardından yapılacak.

Fenerbahçe'yi haftalardır izleyen ve takip eden Jose Mourinho, kalacak ve gidecekleri kafasında oturtmaya çalışıyor... Yönetime birçok rapor sunan Portekizli teknik adam, öncelikli olarak eldeki oyuncuların raporunu verdi.

Jose Mourinho sağ veya sol beklerinden bir tanesinin oldukça hücumcu bir isim olmasını istiyor. Eldeki isimlerden Ferdi Kadıoğlu'nu çok beğenen Mourinho, "Ne olursa olsun Ferdi bizimle kalmalı ve devam etmeli" söyleminde bulundu.

(Sabah)

Jose Mourinho'dan Ali Koç'a: "Ne olursa olsun Ferdi Kadıoğlu bizimle kalmalı!" ile ilgili etiketler Fenerbahçe Jose Mourinho Ali Koç
GÜNÜN VİDEOSU

Diyarbakır ve Mardin'de feci yangın! Ölü ve yaralılar var

Diyarbakır'ın Çınar ile Mardin'in Mazıdağı ilçeleri arasındaki alanda çıkan büyük yangına müdahale ediliyor. Yangın sebebiyle 2 vatandaş hayatını kaybederken çok sayıda yaralı olduğu belirtildi.