İYİ Parti'de istifa depremi! Tam 300 kişi aynı dertten yakındı: Tepkiler genel merkeze...

İYİ Parti'nin Malatya il ve ilçe teşkilatlarından 300 kişi istifa ettiklerini açıkladı. İstifa eden 300 kişinin ise tepkilerinin İYİ Parti Genel Merkezi'ne olduğu öğrenildi.

İYİ Parti'den istifa depremi yaşandı. Malatya’da 300 kişi İYİ Parti’den istifa etti. Konuya dair Sümer Park’ta basın açıklaması yapan İYİ Parti kurucu üyelerinden Hacı Kalkan, tepkilerinin genel merkeze olduğunu söyledi.

Diğer bir partili Turan Çatal ise istifaların bir öyküsünün bulunduğunu kaydederek, 14 Mayıs Cumhurbaşkanı Seçimi ile 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde yapılan hataların tüm uyarılarına rağmen devam ettirilmesinin, istifalarında etkili olduğunu belirtti.

Çatal, herhangi bir siyasi partiye katılma noktasında ise şimdilik bir çalışmalarının bulunmadığını söyledi.

İYİ Parti'de istifa depremi! Tam 300 kişi aynı dertten yakındı: Tepkiler genel merkeze... ile ilgili etiketler İYİ Parti istifa
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.