İYİ Parti'de ihraç istemiyle disipline sevk edilen Ümit Dikbayır hakkında ‘taciz’ iddiası!

İYİ Parti’deki Ümit Dikbayır konusu gittikçe karmaşık bir hale geldi. Gazeteci İsmail Saymaz, kesin ihraç istemiyle disipline sevk edilen Ümit Dikbayır’ın sevk gerekçesinde taciz suçlaması olduğunu açıkladı. Bir başka gazeteci Saygı Öztürk ise Sözcü TV'de katıldığı yayında Ümit Dikbayır'ın partide çalışan bir kadını taciz ettiği iddiasıyla disipline sevk edildiğini belirtti.

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, partiden kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi.

Gazeteci İsmail Saymaz’ın Ümit Dikbayır ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım gündeme bomba gibi düştü.

İsmail Saymaz, Ümit Dikbayır’ın sevk gerekçesinde taciz suçlaması olduğunu açıkladı.

Bir başka gazeteci Kürşad Oğuz da “Ümit Dikbayır’la konuştum. Yarın bir basın açıklaması yapacak, çarşamba da savcılığa suç duyurusunda bulunacak” açıklaması yaptı.

Gazeteci Saygı Öztürk, Sözcü TV’de katıldığı yayında Ümit Dikbayır’ın partideki bir kadın çalışanı taciz suçlamasıyla disipline sevk edildiğini söyledi.

İYİ Parti'de ihraç istemiyle disipline sevk edilen Ümit Dikbayır hakkında ‘taciz’ iddiası! ile ilgili etiketler İYİ Parti Taciz İsmail Saymaz Sakarya

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.