İstanbullunun çilesi bitmiyor: Taksim'de yürüyen merdivenler çalışmıyor! CHP'li İBB'ye sert tepki...

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde toplu taşıma sorunları bitmiyor. Bozuk İETT otobüslerinin ardından şimdi de Taksim'de metro ve otobüse giden yürüyen merdivenlerdeki sorun vatandaşları zor durumda bırakıyor. Yürüyen merdivenler, herhangi bir arıza levhası olmamasına rağmen zaman zaman çalışmıyor. Vatandaşlar ise, "İstanbul CHP’ye geçtiği için bugün bu durumdadır. CHP’nin hiçbir zaman kimseye faydası olmamıştır." dedi.

İstanbul’un en işlek yerlerinden biri olan Taksim’de, metro ve otobüse giden yürüyen merdivenler herhangi bir arıza levhası olmamasına rağmen zaman zaman çalışmıyor.

YAŞLI VE ENGELLİ VATANDAŞLAR ZORLANIYOR

Özellikle yaşlı, çocuklu ve fiziki engeli bulunan vatandaşlar ise merdiven çıkarken zorlanarak mağduriyet yaşıyor. Yürüyen merdivenlerin çalışmadığını fark edip asansöre yönelen vatandaşlar ise onun da çalışmadığını görerek hayal kırıklığına uğruyor.

 

"CHP'NİN HİÇBİR ZAMAN KİMSEYE FAYDASI OLMAMIŞTIR"

Yürüyen merdivenleri kullanmadığı için bastonu ile güçlükle basamaklardan inen Hafız Ali Mermer “Kadir Topbaş öldüğünde İstanbul ölmüştür. İstanbul CHP’ye geçtiği için bugün bu durumdadır. CHP’nin hiçbir zaman kimseye faydası olmamıştır. Bilhassa Kılıçdaroğlu boşuna konuşuyor. Oy istiyor ama Kılıçdaoğlu’na oy moy yok” dedi.

 

İstanbullunun çilesi bitmiyor: Taksim'de yürüyen merdivenler çalışmıyor! CHP'li İBB'ye sert tepki... ile ilgili etiketler Taksim İBB metro CHP İstanbul yürüyenmerdiven

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.