İstanbul-Trabzon uçağında eğlenceli anlar: Uçağın kaptan pilotu kabin ekibini böyle tanıttı

İstanbul-Trabzon seferini yapan uçağın kaptan pilotu Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkmadan önce yaptığı anonsla eğlenceli anların yaşanmasını sağladı. Trabzonlu olan pilot, iniş öncesinde ise yaylaların güzelliğine dikkat çekti.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkarak Trabzon'a giden Pegasus Havayolları'na ait uçakta uçuş öncesinde eğlenceli anlar yaşandı. Uçağın kaptanının uçuş öncesi yaptığı anons yolcuları güldürdü. Kendisi de Trabzonlu olan uçağın kaptanı, kabin ekibini tanıtırken, onların da Karadenizli olduğunun altını çizdi.

Uçak Trabzon semalarında alçalırken yeninen anons yapan pilot, denizin kıyısından alçalmaya başladıklarını belirterek üzerinde duman tüten yaylalara dikkat çekti. Öte yandan kaptan pilot yakın zamanda dinlenmek için memleketine geleceğini anlattı.

İstanbul-Trabzon uçağında eğlenceli anlar: Uçağın kaptan pilotu kabin ekibini böyle tanıttı ile ilgili etiketler Trabzon İstanbul uçak Pilot kaptan kabin ekibi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.